Kompiuteriui be antivirusinės apsaugos kyla pavojus užsikrėsti kenkėjiškomis programomis. Šiuolaikinių virusų ypatumai yra tokie, kad vartotojas gali ne iš karto pastebėti, kad jo kompiuteris yra užkrėstas. Dažnai galvojame apie apsaugos įdiegimą tik tada, kai patyrėme virusų ataką, kuri visiškai išjungė įrangą. Norėdami teisingai pasirinkti antivirusinę programą iš daugelio, kurias siūlo rinka, turite suprasti jų darbo principus.

Naujai įdiegta antivirusinė programa tikrina sistemą ir pašalina galimo kompiuterio užkrėtimo pasekmes, kartu ištaisydama sistemos gedimus. Taip pat saugos tikslais konfigūruoja naršyklės nustatymus. Vartotojo prašymu antivirusinė programa gali išvalyti kompiuterio veiklos pėdsakus tinkle, ištrinti laikinus failus ir tinklalapių istoriją.

Vienas iš veiksnių, lemiančių antivirusinės programinės įrangos efektyvumą, yra reguliarus antivirusinių duomenų bazių atnaujinimas. Ši operacija leidžia laiku imtis priemonių, jei tinkle išplinta nauji kenkėjiški objektai, kurių kasdien atsiranda dešimtys. Būtent dėl ​​šios priežasties rekomenduojama naudoti tik patikrintas licencijuotas antivirusinės apsaugos sistemas.

Išpopuliarėjus Mac kompiuteriams, jais susidomėjo ir programišiai, todėl vienas efektyviausių būdų juos apsaugoti, pasirinkti tinkamą antivirusinę apsaugą.

„Webroot“ yra JAV kibernetinio saugumo įmonė, įsikūrusi Kolorade. Bendrovė pradėjo pardavinėti vartotojams skirtą antivirusinę programinę įrangą 2006 m. Ir siūlo tris antivirusinės programinės įrangos paketus „SecureAnywhere“.

Webroot antivirusinės programos yra nepaprastai lengvai ir greitai sukonfigūruojamos jos ne turi jokio poveikio kompiuterio veikimui. Iš tiesų, tai neįkrauna RAM ir procesoriaus ir beveik neužima vietos standžiajame diske.

Visuose „Webroot“ paketuose yra apsauga nuo kenkėjiškų programų, pvz., Virusų, išpirkos, sukčiavimo, klaviatūros (kurie įsilaužia į jūsų „Wi-Fi“ ryšį norėdami stebėti klaviatūros klavišus) ir šnipinėjimo programų. Jis turi internetinės bankininkystės ir tapatybės vagystės apsaugą, taip pat apsaugą nuo interneto kamerų, tikslią sukčiavimo nuo sukčiavimo sistemą ir slaptažodžių tvarkyklę (kuri veikia naudojant „LastPass“, vieną iš patikimiausių slaptažodžių apsaugos technologijų).

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *