Vyrams nusprendus pasipiršti, pirmiausia reikia žinoti, kas jūsų išrinktąjai patinka. Sužadėtuvėms žiedo pasirinkimas- iššūkis nemenkas. Metalas- jis labai svarbus, tad kokį sužadėtuvių žiedą pirkti?  Dažniausiai sužadėtuvių žiedas yra auksinis arba pagamintas iš platinos. Jei vertiname patvarumą, tai vienareikšmiškai laimi platina. Maža to, ji tinka net labai jautriai odai ir alergiškiems žmonėms. Auksas irgi turi savų privalumų, pavyzdžiui platesnė spalvų paletė: baltas, rausvas, geltonas, net žalsvas. O gal būt renkate sidabrinį žiedą? Pastarasis dažniau pasirenkamas dėl patrauklesnės kainos, bet sidabras turi ir trūkumų- jis gali nesunkiai pakeisti formą, taip pat šis metalas linkęs juoduoti ir prarasti savo pirminę išvaizdą.

Sužadėtuvių žiedo dydis

Labai reikšmmingas aspektas- sužadėtuvių žiedo dydis. Kaip išsirinkti tinkamo dydžio žiedą, jei sužadėtuvės bus staigmena ir jūs negalite pamatuoti žiedelio ant  išrinktosios rankos? Lengviausias kelias- paslapčiomis nugvelbti merginos žiedą ir pagal jį pirkti sužadėtuvių žiedą. Blogiausiu atveju pirkite kiek  didesnį žiedą- tokį galėsite sumažinti.

Sužadėtuvių žiedas su brangakmeniu

Turite nuspręsti, ar sužadėtuvių žiedą puoš brangakmenis, o gal ir ne vienas… Jei taip, tai pasirinksite vieną masyvesnį, o gal daugiau smulkesnių? Skaičius- ne vienintelis aspektas, kurį turite nuspręsti. Svarbu ir kokie konkrečiai brangakmeniai, kokios formos, spalvos. Nenustebkite, jei būtent šis dalykas bus sudėtingiausias. Bene populiariausi brangakmeniai sužadėtuvių žiedams yra deimantai, perlai, safyrai. 

Ant kurios rankos  nešioti sužadėtuvių žiedą?

Oficiali taisyklė, nurodanti, ant kurios rankos nešioti sužadėtuvių žiedą, neegzistuoja, todėl galite remtis tiesiog patogumo kriterijumi: vienoms moterims patogiau šį žiedą nešioti ant kairės rankos, o kitoms- ant dešinės. Dažnas pasirinkimas mūsų šalyje- sužadėtuvių žiedas maunamas ant dešinės rankos bevardžio, o po vestuvių, kuomet užleidžia vietą sutuoktuvių žiedui, jis keliauja ant kairės rankos bevardžio. Sakoma, kad ant bevardžio piršto nešiojamas žiedas išreiškia meilę grožiui, jis simbolizuoja santuoką. Po vestuvių sužadėtuvių žiedas mūvimas ne visada, taip pat ant bevardžio piršto.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *