Automobilių nuoma – populiari paslauga, kuria nusprendžia pasinaudoti vis daugiau lietuvių. Tad nieko nuostabaus, kad verslininkai ieško naujų būdų, kaip prisivilioti klientus, nes reikia pripažinti, kad šiame verslo sektoriuje konkurencija išties didelė. Kol vieni klientus vilioja patraukliomis kainomis ar prabangiais automobiliais, kiti ieško šiek tiek netradicinių būdų. Vienas jų – ypatingų automobilių nuoma.

Kas yra ypatingi automobiliai?

Išgirdus frazę „ypatingi automobiliai“, susidaro įspūdis, kad kalba eina apie išties prabangius ir galingus automobilius, prie kurių vairo svajoja pasėdėti kiekvienas vairuotojas. Taip, ypatingi automobiliai išties galingi, tačiau pasigirti tviskančia prabanga jie tikrai negali, nes yra skirti ne judrioms miesto gatvės, o lenktynių trasai. Paprasčiau tariant, tai uždarai lenktynių trasai skirti lenktyniniai automobiliai, su kuriais po miestą nepasivažinėsi.

Anot verslininkų, tokia automobilių nuoma Lietuvoje dar tik populiarėja, nes lietuviai iš prigimties kuklūs žmonės ir, prieš įgyvendinami savo svajonę, bent vienai dienai pasijusti tikrais lenktynininkais, ilgai svarsto ir dvejoja, tačiau pabandę tikrai nesigaili.

Ar galima dalyvauti lenktynėse su tokiu automobiliu?

Galima, tačiau reikia turėti lenktynininko licenciją ir sveiko proto. Tai reiškia, kad būtina objektyviai įvertinti savo galimybes ir vairavimo įgūdžius, kurių prireiks net ir tada, jei nuspręsite pasivažinėti tuščioje trasoje. Būtina atminti, kad nepatyrusio vairuotojo rankose sportinis automobilis yra labai pavojingas.

Kaip išsinuomoti sportinį automobilį?

Sportinių automobilių nuoma nelabai skiriasi nuo įprastos: būtina iš anksto rezervuoti pageidaujamą automobilį, palikti užstatą, pasirašyti nuomos sutartį ir pan. Esminis skirtumas tad, kad jei su nuomotu automobiliu planuojate dalyvauti lenktynėse, prieš jas būtina išklausyti instruktažą ir lankyti treniruotes, kurias veda profesionalūs lenktynininkai. Tad savaime suprantama, kad šis malonumas nėra labai pigus.

Be to, reikia atminti, kad dalį žalos, kurią padarėte (jei padarėte) automobiliui gali tekti padengti iš savo kišenės, viskas priklauso nuo to, iš kokios kompanijos nuomojatės automobilį ir kokios yra nuomos sutarties sąlygos. Tad, pirmą kartą sėdant prie tokio automobilio vairo, vadovautis šūkiu „Gazas – dugnas“ tikrai nereiktų.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *