Žiemai pasirenkama patalynė ne visada turėtų būti tokia pati, kokia naudojama šiltuoju metų laiku. Patalynės komplektai ir antklodės yra pagrindiniai akcentai, į kuriuos labiausiai vertėtų atsižvelgti. Taigi aptarkime kiekvieną iš eilės.

Antklodės yra pats aktualiausias dalykas, kadangi žiemos metu būtent antklodės turi šildyti ir suteikti mums komfortą miego metu. Galimi keli itin tinkami šaltąjam sezonui variantai: pūkinės antklodės, kupranugalio vilnos antklodės, avies vilnos antklodė. Pūkinių antklodžių asortimentas „Saulės Patalynė“ parduotuvėje yra itin platus – atitinkamai pagal antklodės svorį, pritaikytas skirtingiems sezonams.

Pūkinės antklodės gali būti pagamintos iš ančių pūkų ir plunksnų arba žąsų pūkų ir plunksnų. Antklodės svoris, nurodantis antklodės storumą ir šiltumą gali laviruoti tarp 300 g. iki 2 kg. Tai yra universalios antklodės, kurias pasirinkti reikėtų priklausomai nuo svorio.

Avies vilnos antklodės yra antrasis puikus pasirinkimas žiemai. Jos yra pralaidžios orui ir kartu pakankamai šiltos, kad jaustumėmės patogiai miego metu. „Saulės Patalynė“ asortimente avies vilnos antklodės yra gaminamos Lietuvoje ir tai yra dar vienas dalykas, dėl ko jos yra artimos kiekvieno lietuvio širdžiai.

Kupranugario vilnos antklodės yra ne tik šiltos, bet ir antialerginės. Alergiški vilnai žmonės šias antklodes gali naudoti nesijaudindami dėl savo pojūčių miego metu. Kupranugario vilna turi pralaidumo orui sąvybių, todėl yra tinkama praktiškai visiems metų sezonams.

Šių trijų užpildų antklodės žiemos sezonui yra labiausiai rekomenduojamos ir pačios populiariausios norint nesušalti.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *