Ruošiatės persikelti į naujus namus, o galbūt tiesiog norite atsinaujinti savo miegamąjį? Turbūt jau susidūrėte su varginančiomis baldų paieškomis, tačiau, be jų tikrai neišsiversite. Norėdami sutaupyti laiko ir pastangų, kurias skirtumėte paieškoms, visada galite pasirinkti miegamojo baldų komplektus. Baldų komplektai skirti miegamajam yra tarpusavyje puikiai suderintų, būtiniausių ir reikalingiausių baldų komplektai, padedantys kambaryje išlaikyti stiliaus vientisumą. Dažniausiai sudaryti iš lovos, spintos, naktinių spintelių bei komodos, miegamojo komplektai gali tapti puikiu pasirinkimu tiems, kurie nenori rinktis ir derinti skirtingų baldų. Įvairūs stiliai, dydžiai, spalvos leidžia pasirinkti tinkamiausią miegamojo komplektą, labiausiai derantį prie kambario interjero. Šiame straipsnyje rasite kelis patarimus, kurie padės išsirinkti tinkamą baldų komplektą miegamajam.

Atsižvelkite į kambario dydį

Prieš įsigydami miegamojo komplektą, būtinai išsimatuokite miegamojo kambarį, kad galėtumėte nuspręsti, kokio dydžio ir kelių dalių komplektas jums bus reikalingas. Nuo kambario dydžio priklausys kiek ir kokių baldų jums prireiks. Mažas miegamasis atrodys perkrautas, jei pasirinksite per didelius baldus ar per didelį jų skaičių. Dėl šios priežasties, mažam kambariui puikiai pakaks komplekto, sudaryto iš lovos, spintos ir naktinių spintelių. Tuo tarpu, dideliame miegamajame puikiai derės dideli komplektai, sudaryti iš lovos, spintos, komodos bei spintelių. Atminkite, kad miegamojo baldai neturėtų užstoti praėjimų, suteikti erdvės durų, langų atidarymui. Jei miegamasis yra didelis, praktiška būtų rinktis talpią spintą, kadangi, daiktų laikymo vietos niekada nebus per mažai. Taip pat, nepamirškite pasirinkti ir tinko dydžio lovos. Jei kambaryje turite tikrai daug laisvos vietos, turbūt rinksitės dvigulę lovą. Tačiau, mažame miegamajame ir ypač jei gyvenate vieni, tokia lova gali užimti per daug vietos. Iš tiesų, vertėtų dėmesį kreipti ne tik į kambario dydį, bet ir į turimus poreikius. Jei turite labai daug daiktų, jums gali prireikti ir spintos ir komodos. Kitiems, tuo tarpu, pakaks tik vienos naktinės spintelės ar net komodos, vietoje spintos. Tinkamai pasirinktas miegamojo komplektas puikiai užpildys miegamojo erdvę, ją papildys ir papuoš.

Daug dėmesio skirkite baldų komplekto kokybei

Kambario baldų komplektas privalo būti ne tik gražus, bet ir kokybiškas bei patvarus. Ieškokite baldų komplektų, kurie yra pagaminti iš natūralaus medžio masyvo, kadangi, tokie baldai yra patvariausi, tvirčiausi ir ilgaamžiškiausi. Negana to, jie puikiai tinka tiek klasikiniam, tiek moderniam kambario stiliui. Tiesa, mediniai baldų komplektai gali būti tikrai brangūs. Ieškantiems pigesnės alternatyvos, puikiai tiks medžio drožlių plokščių baldai. Nors jie ir vilioja savo žema kaina, plačiu spalvų ir dizainų pasirinkimu, naudinga atminti, kad jie nebus tokie ilgaamžiai, kaip medžio masyvo baldai. Baldų komplektai privalo būti tvirti ir stabilūs, turėti kokybiškus rėmus ir detales, kurios garantuos ilgą naudojimą. Patys pigiausi baldų komplektai gali vilioti žema kaina ir gražiais dizainais, tačiau, praėjus keletai metų, juos gali tekti keisti naujais. Žinoma, jei mėgstate nuolat atsinaujinti, tuomet tokie komplektai gali būti ir geru pasirinkimu. Venkite baldų komplektų, kurie lengvai braižosi, yra prastai sujungti ir sutvirtinti.

Rinkitės baldų komplektus, kurie geriausiai dera prie jūsų stiliaus

Rinkdamiesi baldų komplektus, daug dėmesio skirkite jų išvaizdai: dizainui, stiliui ir spalvai. Geriausias patarimas, derinti baldų komplektą prie jūsų asmenybės ir kambario stiliaus. Jei ieškote kažko romantiško – rinkitės miegamojo komplektą su paminkštintą atlošą turinčia lova bei švelniomis spalvomis. Jei ieškote modernių ir šiuolaikiškų baldų, rinkitės miegamojo komplektus, pasižyminčius minimalizmu, tačiau, turinčius išskirtinių ir modernių detalių. Jei mėgstate industrinį stilių, galite pasirinkti komplektą, kuris turi metalinių, medinių detalių. Klasikinio ir kasdienio stiliaus miegamojo komplektai pasižymės šviesiomis spalvomis, dažniausiai, neturės daug ornamentų ar raštų. Nuo miegamojo komplekto stiliaus priklausys tai, kokią atmosferą kambaryje pavyks sukurti. Kadangi, vieno, universalaus ir visiems tinkančio stiliaus ar dizaino nėra, rinkitės tai, kas jums patinka ir kas jūsų manymu suteikia kambariui jaukumo bei šilumos. Baldai turi patikti jums, todėl, nebūtina vaikytis madų.

Miegamojo komplektai, kompaktiški sėdmaišiai bei daugybė kitų baldų, už prieinamą kainą – varle.lt svetainėje!

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *