Kartais, kai labai reikia pinigų, tenka pripažinti, kad padėti galės tik greitos paskolos arba kitas skolinimosi būdas. Vadinasi, jeigu iki tol galvojote, kad galėsite išsiversti tik su savo pinigais, prireikia greitos paskolos. Kur ją gauti, kaip ją gauti? Atsakome į šiuos klausimus ir pateikiame trumpą planą.

Pasiruoškite paskolos prašymui

Nesvarbu, kokią paskolą imsite, ar tai bus greita paskola, ar ilgalaikė vartojimo, ar paskola iš kaimyno – nusiteikite tam. Pabandykite įsivaizduoti savo gyvenimą su paskola, juk jis nuo šiol toks ir bus. Pasiruoškite paskolos prašymui, pasiruoškite tam momentui, kad teks skirti laiko pildyti kažkokius dokumentus internetu ar kitur. Jeigu imsite paskolą iš banko, reikia numatyti daugiau laiko ir pačiam fiziniam procesui, ir laukimui, nes bankas ilgai neduoda atsakymo. Pripraskite prie minties, kad nuo šiol į savo biudžetą turėsite įtraukti ir paskolos grąžinimą, ir taip bus ilgai arba visą laiką. Pasiruoškite tam psichologiškai, galite apie tai pasikalbėti su artimais žmonėmis. Kaip žinia, paskolos paėmimas paveiks ir visą šeimos biudžetą. Mat turėdami tą paskolą galbūt negalėsite gauti kitos, galbūt neteksite galimybės ir kažką nusipirkti lizingu. Taigi, įvertinkite tai, pasakykite žmonėms, su kuriais kartu paprastai planuojate finansus.

Įsitikinkite, kad turite pakankamai įrodymų dėl savo pajamų

Jeigu dirbate pagal darbo sutartį, tuomet kažko pakeisti nereikia. Jeigu dirbate individualiai, gal tai reiškia, kad nesate deklaravę pajamų, nesumokėję mokesčių? Dažnai būtent pajamų deklaravimas ir mokesčių sumokėjimas reiškia tai, kad galėsite turėti įrodymus Sodroje, jog dirbate. Jeigu nemokate mokesčių, veikla nebus patvirtinta. Tam, kad jums būtų suteikta paskola internetu ar kitokio tipo paskola, jums būtinai reikia užsitikrinti įrodymus dėl savo vykdomos veiklos. Kita vertus, jeigu kol kas to padaryti negalite, pradėkite rūpintis tuo jau dabar, kad vėliau, kai po kelių mėnesių vėl bus skubios paskolos (arba planuotos) poreikis, turėtumėte tuos įrodymus.

Teikite prašymus ir patvirtinkite dokumentus

Tad jeigu jau tvirtai apsisprendėte, metas pradėti tvarkyti popierius. Jeigu paskolą imsite iš banko, reikės ten keliauti su popieriniais dokumentais, ir bankas nemažai iš jūsų jų dar paprašys papildomai. Jeigu viską tvarkotės internetu ir paskolą imate internetu – tuomet galite viską padaryti daug paprasčiau bei efektyviau. Tereikia tam skirti savo laiką ir viską daryti greitai, efektyviai. Taigi, teikite prašymus, patvirtinkite dokumentus. Registruojantis internetu, jums tikriausiai reikės patvirtinti savo tapatybę per e. bankininkystę, nes tai Lietuvoje laikoma įprastu būdu patvirtinti savo tapatybę. Ruoškitės tam ir planuokite tai kaip normalų dalyką. Taip pat žinokite, kad viskas gali užtrukti trumpai ir jeigu aplikuojate dienos metu, darbo dieną, pinigus galbūt gausite labai greitai.

Leiskite tik tam, kam suplanavote

Gavę pinigus išleiskite juos būtent tam, kam ir planavote. Jeigu staiga apsigalvotumėte ir norėtumėte nebeleisti jų tam tikslui – kuo greičiau grąžinkite. Netraktuokite tų pinigų kaip kažkokios dovanos, nors šiš pradžių gal jums ir bus toks jausmas. Tai visgi yra pinigai, kuriuos jūs pasiskolinote, ir grąžinsite su kaupu. Taigi, jeigu planavote statyti namą, taip ir darykite. Jeigu planavote pirkti automobilį – pirkite jį. Jeigu ketinote daryti remontą, tai nedelsiant jį ir pradėkite. Kartais žmonės, gavę didelę sumą pinigų, sugalvoja kokia kvailystę, tarkime, įlenda į atsipalaidavimą, žaidimus, pramogas, ir viską iššvaisto. Patikėkite, tai būtų didžiausia klaida, tačiau, kaip sakoma, ir iš klaidų mokomasi.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *