Interjero salonų ekspozicijos masina naujausiomis baldų kolekcijomis, o internetinėse baldų prekybose gausu filtrų, padedančių pirkėjams nepasiklysti siūlomų produktų gausoje. Visgi didelė dalis klientų “nubyra” – šiems aktualesnė paslauga yra baldu gamyba pagal užsakymą. Palyginus tokios pačios rūšies baldą (kaip pavyzdį paimkime spintą), įsigytą baldų parduotuvėje ir pagamintą individualiai, pastarojo kelias iki mūsų būtų ilgesnis, o kaina – didesnė. Tačiau individuali baldu gamyba klesti, kadangi:

  • galima pasirinkti baldą, prie bendro ansamblio idealiai derantį stilistiškai ir užpildantį esamą erdvę.
  • atsiranda galimybė pačiam užsakovui nuspręsti, kiek kainuojas konkretus baldas. Masinėje prekyboje siūlomo baldo kaina yra galutinė: nežinia, kurią dalį “atsiriekia” daikto kokybė, o kiek turime sumokėti už patalpų nuomą ir darbuotojų atlyginimą. Individualiai gaminant baldus, klientas turi teisę pasirinkti žaliavų kainą bei rūšį, apdailą, furnitūrą ir panašiai. Neretai tokia galimybė padeda sutaupyti.
  • užsukę į baldų saloną, galite susidurti su nusivylimu: čia nėra baldų, galinčių išpildyti jūsų lūkesčius! Nieko keisto, juk pastaruosiuose siūlomi tik rinkoje tuo metu “ant bangos” esantys baldai. Tuo tarpu baldu gamyba realizuoja pačius įvairius norus – nuo amžinos klasikos iki išskirtinio modernumo!

Spintos stumdomomis durimis – vienas dažniausių užsakymų, kuriuos tenka įgyvendinti baldų gamintojams. Pastarosios iš būstų “iššlavė” dauguma savo pirmatakų varstomomis durimis, kadangi šis baldas interjerui suteikia modernumo, gali būti pritaikomas visose erdvėse nepriklausomai nuo dydžio ar formos, yra patogiau bei…saugiau (prisiminkite, kaip nemalonu prisiverti pirštus) naudojamas.

Stumdomųjų durų sistemą sudaro šie pagrindiniai elementai:

Profiliai. Galima rinktis pigiau kainuojančius, tačiau drėgmei neatsparius plieninius arba aliuminius, kurių kaina aukštesnė, tačiau nėra prieš tai paminėtų trūkumų.

Ratukai. Tai – stumdomųjų durų dalis, kuriai taupyti tiesiog negalima. Ratukų kokybė nulems, ar duris darinėsime lengvai ir išvengsime pašalinių garsų.

Durų užpildai. Spintos stumdomomis durimis gali tapti pagrindiniu patalpos interjero akcentu – tereikia išsirinkti tinkamą užpildą (pradedant laminuota medžio drožlių plokšte ir baigiant stilingais raštais graviruotu veidrodžiu).

Kaip ir visų baldu gamyba, taip ir spintos stumdomomis durimis, turi būti atiduotos į patikimų meistrų rankas. Tik tokiu atveju užsakymas bus įvykdytas laiku, o baldas džiugins išvaizda, kokybe ir patvarumu.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *