Nuo 1997 metų atstovauja stambiems šildymo įrangos gamintojams. Kas? UAB Efektyvios technologijos. Metams bėgant didėja patirties bagažas, atrandama vis naujesnė produkcija. 20 veiklos metų – solidi sukaktis. Galima teigti, kad sėkmė užkoduota įmonės pavadinime.

Imsimės įdomaus darbo – panagrinėsime UAB Efektyvios technologijos pavadinimą. Ką reiškia kiekviena raidė? Iš pirmo žvilgsnio tai du lietuviški žodžiai. Taip, žodžiai du. O štai raidžių – keliolika. Ką kiekviena iš jų gali simbolizuoti?

E

Santrumpą UAB praleisime, nes tai įmonės rūšis, o ne pavadinimas. Pradedam nuo E. Iš karto kylanti asociacija – energija. Šildymo sistemų temoje šis žodis nepaprastai aktualus. Juk norint šildyti patalpas reikalinga kokia nors energija. Energingiau jaučiamasi, kai namie neperšalta. Energetinis efektyvumas – dar viena svarbi sąvoka. Juk kuo židinys efektyviau naudoja energiją, tuo jis ekonomiškesnis, tuo jo veikimas atrodo geriau subalansuotas.

f

Ką gi reiškia f? Žinote, yra toks solidus žodis „fundamentalus“. Jis apibūdinamas kaip tvirtas, solidus, patvarus, svarbus, esminis. Patvaria galima laikyti pačią įmonės UAB Efektyvios technologijos veiklą – juk ji prasidėjo dar 1997 m. Fundamentalumas sietinas ir su produkcija. Juk židiniai tvirti, solidūs, patvarūs. O kalbant apie lietuviškos žiemos permainingumą svarbumas dar padidėja.

e

Dar viena e. Kokia reikšmė? Ekonomija, efektyvumas, elegancija. Viskas tinka. Kiekvienas iš šių žodžių reprezentuoja siūlomų krosnelių ypatybes. Dovre, Vermont, Castings, Westfire, Rocal gaminiai itin vertinami – jie ekonomiški, efektyvūs, elegantiški.

k

O raidė k – ketus. Ši medžiaga, naudojama gaminant krosneles, yra labai kokybiška, skirta produktams, kurie turi tarnauti ne vienus metus ir kurie turi atlaikyti aukštas temperatūras. Apsilankę Dovre.lt galite sužinoti, kad gaminiai išlieti iš geriausio ketaus.

t

t – tvirtumas. Produktai sukurti siekiant tvirtumo. Tai ne suvenyrai. Suprantama, jiems reikalinga priežiūra. Ir apskritai – nesaugant bet ką galima sugadinti. Visgi parinktos medžiagos išties tvirtos.

y

Y – ypatingas. Juk tikrai geri šildymo įrenginiai yra ypatingi. Vartotojai su tuo visiškai sutinka. Ypatingumas tiek turint omenyje praktiškumą, tiek diskutuojant apie išorę.

v

Vienybė. Židinys ar krosnelė suburia šeimos narius. Todėl šiluma sietina su vienybe. Pokalbiai, vakarai gurkšnojant arbatą ir jauki šiluma.

i

Prie i vertėtų pridėti intelektą. Šiais laikais šildymo įrenginiai gaminami intelektualiai, ieškant geriausių sprendimų.

o

UAB Efektyvios technologijos ir objektyvumas – ne tokie ir svetimi dalykai. Kodėl? Nes per 20 veiklos metų galima objektyviai vertinti šildymo prietaisų rinką.

s

Subtilumas – žodis, kuris gajus interjero temoje. Subtilus ir krosnelių dizainas, prisidedantis prie nuostabios erdvės kūrimo.

t

Dar viena t. Tikrumas. Gamintojai praleidžia daugybę valandų kurdami puikios kokybės produktus. Ir tie produktai yra tikri. Ne vien tiesiogine prasme. Juk tai pastangų rezultatas, apgalvoti aspektai, skirti tikram pasauliui, kuriam aktuali šiluma.

e

jau trečioji e. Ypač tinkamas žodis – ergonomika. Patogus krosnelės kūrimas – tam tikra ergonomika. Kaip minėta anksčiau, šildymo įrenginiai nėra suvenyrai. Jais naudojamasi dažnai, tad ergonomiškumo reikšmė neginčijama.

c

C galėtų būti interpretuojama anglišku žodžiu „cool“ (tik ne ta reikšme, kai šis žodis parašytas ant šaldančių įrenginių; šaunumo reikšme). Nes tikrai šaunu, kai žiemą namie jauku ir šilta.

h

Ką sako h? Kyla asociacijų su herbu. Netiesioginių, bet įdomių. Šiaip jau herbas – tam tikra reprezentacija. Na, o UAB Efektyvios technologijos produkcija ir yra reprezentatyvi – tarsi įmonės herbas.

n

N – norvegiška tradicija. Štai kad ir Dovre produkcija – norvegiškas ir lietuviškas žiemas pajėgūs atlaikyti produktai.

o

Antroji o – tai „oho“. Apžvelgus krosnelių asortimentą suprantama, kad padirbėta iš peties – jos sukurtos kaip šedevrai.

l

Ką reiškia l? Tai laukimas. Kai šildymo sistema nepriekaištinga, žiemos laukimas tampa žymiai malonesnis.

o

Ir dar viena o. Originalumas, nes kiekvienas produktas savitas.

g

Ši raidė reiškia grožį. Ir tai tikra tiesa, nes krosnelės kuriamos siekiant dailumo.

i

I – ilgas veikimas. Nes produktai ilgaamžiai.

j

Ką galima pasakyti apie j? Be jokių abejonių, kalba čia sukasi apie jaukumą.

o

Kokių apibūdinimų nusipelno n-toji o? Prieš tai buvo „oho“, o dabar galima pasakyti „ohoho“.

s

S – neabejotinai visi geri dalykai, kuriuos įkūnija žodis „super“. Ypač šiluma ir jaukumas.

Išanalizavus UAB Efektyvios technologijos pavadinimą paaiškėjo nemažai įdomių dalykų. Kaip suprantate, žiemą bus šilta ir jauku.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *