Įvairios akcijos ir nuolaidos ar išpardavimai tikrai gali padėti sutaupyti, tačiau dalis žmonių skundžiasi, kad per masines prekybos centrų akcijas jie išleidžia daugiau pinigų nei įprastai.  Štai keletas patarimų, ką daryti, kad per akcijas gerokai nepaplonintumėte piniginės turinio.

Pirkite protingai

Jokia paslaptis, kad akcijų tikslas – skatinti pirkti. Daugelis žmonių, pamatę didžiulę nuolaidą, deda prekę į pirkinių krepšelį, gerai nepagalvoję ar jiems tikrai reikia penkių duonos kepalų ar trijų litrų pieno. Tai didelė klaida, per akcijas nereiktų pasiduoti hedonistiniams poreikiams ir viską šluoti iš eilės. Tad net ir masinių išpardavimų metu vertėtų pasidaryti pirkinių sąrašą.  Atminkite, kad prisipirkę greitai gendančių produktų ir jų nesuvartoję iki galiojimo termino pabaigos, pinigus būsite išleidę veltui. Visai kita kalba, kai akcijos taikomos tokiems produktams kaip kava, cukrus, druska, prieskoniai, konservai, įvairios kruopos, aliejus. Šie produktai gali labai ilgai stovėti lentynose, todėl jų galima įsigyti daugiau ir pasinaudoti nuolaida.

Sekite akcijas

Kiekvieną savaitę prekybos centrai sudaro produktų, kuriems taikomos akcijos, sąrašą. Savaitinį nuolaidų leidinį galima pasiimti tiesiog prekybos centre arba išsamiau panagrinėti prekybos centro internetinėje svetainėje. Tad, prieš keliaujant apsipirkti, būtų pravartu iš anksto žinoti, kam taikomos akcijos ir kokių produktų jums reikia.  Be to, savaitgaliais visada galima pakeliauti po prekybos centrus ir įsigyti jums reikalingų produktų su nuolaida.

Neprisiriškite prie vieno prekybos centro

Jei prie jūsų namų ar darbovietės yra prekybos centras, labai tikėtina kad ten ir apsiperkate, tačiau vertėtų praplėsti apsipirkimo vietų sąrašą. Pavyzdžiui, prekybos centras Maxima gali siūlyti didesnes akcijas arba jums reikalingi produktai gali kainuoti pigiau apskritai be jokių nuolaidų. Tad vertėtų pasižvalgyti ir šiek tiek toliau už namų ar darbo sienų.

Akcijos ir įvairios nuolaidos tikrai padės sutaupyti, tačiau būtina pirkti protingai, įvertinti, ko jums tikrai reikia, kiek galite išleisti maisto produktams, kad dar pavyktų mėnesio gale susitaupyti. Žinoma, tai tikrai nereiškia, kad privalote atsisakyti įvairių skanėstų ar gardesnio patiekalo, tiesiog planuokite kiekvieną savo apsipirkimą.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *