Turto draudimas – draudimo rūšis, kurio metu stengiamasi apsaugoti tiek kilnojamą, tiek nekilnojamą turtą. Egzistuoja kelių skirtingų rūšių draudimas, kuris pasirenkamas pagal kiekvieno žmogaus poreikius bei galimybes. Paskutiniu metu Lietuvoje turto draudimas tapo vis dažniau pasirenkama paslauga. Mėnesinės įmokos yra labai mažos, o iškilus problemoms žmogus gali jaustis saugus ir ramus.

Turto draudimas gali būti:

  • Nekilnojamo turto draudimas: tai Jūsų namai, kiti pastatai, tvora ir panašiai, kuri gali būti sugadinta tiek kitų žmonių, tiek gamtos.
  • Turto draudimas gali būti naudojamas, kai žmogus nori apdrausti kokius nors kilnojamus daiktus. Jeigu turite brangų fotoaparatą ir norite būti ramus, kai vežiojate jį su savimi – draudimas Jums yra būtinas.
  • Jeigu keliaujate ir norite, kad daiktai kelionės metu būtų saugus – apdrauskite juos. Verta drausti ne tik brangi įrangą, tačiau ir brangius papuošalus.

Kol vieni žmonės džiaugiasi tokiais draudimo privalumais ir stebisi, kad vis dar yra asmenų, kurie nusprendžia, kad draudimas jiems nėra reikalingas – kiti ištikus nelaimei nepergyvena, kadangi draudimas atlygins visus nuostolius. Svarbiausia, kad kiekvieną mėnesį reikalingos įmokos yra gana nedidelės, taigi kiekvieną mėnesį nejusite jokio skirtumo, tačiau jeigu iškils kokios nors problemos – jos bus greitai išspręstos.

Kadangi ne viena kompanija siūlo pasinaudoti būtent jų turto draudimo paslaugomis – naudinga palyginti kuo daugiau variantų. Tokiu atveju būsite tikras, kad Jūsų pasirinktas tikrai yra pats geriausias. Ieškodami įmonės nevertinkite tik kainoraščių, kurie daugeliui žmonių atrodo patys svarbiausi. Greta kainos būtinai reikia susižinoti sąlygas, kurios apima pasiskolinimo galimybę. Iš pirmo žvilgsnio atrodo, kad visos kompanijos yra pasiruošusios Jums sumokėti, jeigu iškils kokios nors problemos. Deja, joms iškilus ne visada pavyksta gauti žadėtą pinigų sumą. Tai tik dar kartą įrodo, kaip yra svarbu susižinoti visas detales ir nuolatos kontaktuoti su atsakingais asmenimis, kurių darbas yra atsakyti į visus klausimus.

Gyvenkite ramiai. Palikite visas rizikas profesionalams, kurie nori tas rizikas prisiimti.

 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *