Išsausėjusi, pavargusi, švytėjimą praradusi veido oda signalizuoja apie tai, jog jai trūksta tinkamo drėkinimo. Tai mūsų odai yra ypač svarbu, kadangi oda negaudama pakankamai drėgmės tampa nebe tokia stangri ir elastinga, ima formuotis raukšlelės, oda tampa jautresnė. Biorevitalizacija – tai ypač gilus ir efektyvus odos drėkinimo būdas. Jokie kremai ar serumai nepadės taip sudrėkinti odos kaip ši procedūra.

Kodėl biorevitalizacija tokia efektyvi? Atliekant šią procedūrą į odą yra sušvirkščiami didesnės koncentracijos hialurono rūgšties užpildai. Hialurono rūgštis tai medžiaga, kuri natūraliai randama mūsų organizme, ir kuri sulaikydama vandenį drėkina odą. Su laiku hialurono rūgšties kiekis žmogaus organizme ima mažėti ir tai atsispindi odos būklės pokyčiuose. Tad norint kuo ilgiau išlaikyti odos jaunystę, svarbu palaikyti pakankamą hialurono rūgšties kiekį odoje.

Biorevitalizacija padės atgaivinti ir giliai sudrėkinti dehidratuotą, pavargusią odą. Ši procedūra padės pašalinti smulkias raukšleles, atstatyti odos stangrumą, elastingumą. Oda kaip mat atsigaus, susigrąžins natūralų spindesį bei sveiką išvaizdą. Taip pat suvienodins veido spalvą, sumažins pigmentaciją. Biorevitalizacija puikiai tiks norint atgaivinti saulės ir vėjo nugairintą odą, tad ji ypač  naudinga po vasaros. O po žiemos puikiai sudrėkins išsausėjusią, papilkėjusią odą.

Kai kurie žmonės prisibijo veido injekcijų ir bijo, kad jos bus itin skausmingos. Tačiau dėl to baimintis nederėtų, kadangi prieš procedūrą oda yra patepama specialiu nuskausminamuoju kremu ir taip nemalonūs pojūčiai procedūros metu yra minimizuojami. Procedūra trunka nuo 15 min. iki 30 min. Po procedūros oda gali kiek parausti, tačiau paraudimas praeina poros valandų bėgyje. Siekiant geriausių rezultatų rekomenduojama atlikti 3-4 procedūrų kursą su maždaug keturių savaičių pertraukomis. Vėliau norint palaikyti procedūros efektyvumą rekomenduojama biorevitalizaciją atlikti 1 – 2 kartus per metus. Procedūra atlieka gydytojas – dermatologas.

Jeigu norite išlaikyti jaunatvišką, sveiką, puikiai atrodančia ir puikiai sudrėkintą veido odą, nesuklysite pasirinkę biorevitalizacijos procedūrą!

Norėtumėte atlikti biorevitalizaciją Kaune? Apsilankykite lazerinės ir estetinės dermatologijos klinikoje Amber Esthetic ir Jums bus suteiktos profesionalios paslaugos!

1 thought on “Biorevitalizacija – švytinti ir jaunyste alsuojanti oda

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *