Frakcinis odos atjauninimas – sparčiai populiarėjanti lazerinė veido procedūra, kurią jau ypač pamėgo Holivudo žvaigždės. Tai puiki alternatyva plastinėms operacijoms, kadangi neprireikia ilgo gijimo laikotarpio, o rezultatai akivaizdžiai matomi. Modernios technologijos suteikė galimybę išlaikyti jaunai atrodančią odą ypač efektyviu ir odai naudingu būdu! Clear+Brilliant naujos kartos lazeris jau spėjo užsitarnauti savo gerą vardą. Jis pasižymi ypatingu efektyvumu, saugumu, švelniu poveikiu bei sukelia tik minimalius pojūčius procedūros metu.

Kai atliekamas frakcinis odos atjauninimas Clear+Brilliant lazeriu, pulsuojanti lazerio šviesa pasieka gilesnius odos sluoksnius ir paskatina kolageno ir elastino sintezę. Ši procedūra padeda odai atsikratyti senų ląstelių bei atsinaujinti. Tad odai ji yra visiškai nekenksminga, o naudinga ir puoselėjanti.

Frakcinis odos atjauninimas puikiai tinka norint išlyginti raukšles, atjauninti odą bei užkirsti kelią odos senėjimui. Po procedūros oda sustangrėja, tampa lygesnė bei švelnesnė. Taip pat ji tinka norint gydyti hiperpigmentaciją, suvienodinti veido spalvą. Ši procedūra yra veiksminga ir norint sutraukti poras bei gydyti aknės randelius. Procedūra Clear+Brilliant lazeriu tinka įvairaus amžiaus asmenims, ir moterims, ir vyrams.

Frakcinio odos atjauninimo procedūra yra pakankamai greita ir trunka 30-60 min. Prieš procedūrą oda yra patepama anestetiniu kremu. Procedūros metu nemalonūs pojūčiai yra tik minimalūs, tad jos metu nereikia kentėti skausmo. Po lazerio procedūros oda gali parausti, tačiau kitą dieną paraudimas jau būna praėjęs. Gijimo laikotarpis labai trumpas, kadangi kitą dieną jau galima grįžti prie įprasto gyvenimo ritmo. Svarbu tik saugoti odą nuo saulės spindulių arba naudoti apsauginį kremą (SPF 50) bei reguliariai drėkinti odą kremais.

Procedūrų skaičius priklausys nuo individualios situacijos, tačiau dažnai pakanka 2-4 procedūrų su mėnesio pertraukomis. Esant prastesnei odos būklei gali prireikti ir 6 procedūrų. Po procedūrų kurso odos būklė vis gerėja, poveikis yra ilgalaikis ir tęstinis. Džiaugsitės sveika, atjaunėjusia, atsigavusia, švytinčia veido oda!

Norėtumėte atlikti frakcinį odos atjauninimą Kaune? Apsilankykite lazerinės ir estetinės dermatologijos klinikoje Amber Esthetic ir Jums bus suteiktos profesionalios paslaugos!

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *