dantys

 

Šį straipsnį sudaro dvi trumpos dalys. Pirmiausia pristatoma odontologijos klinikos interneto svetainė Angitia.lt. Antroje dalyje apžvelgiamas odontologijos modernumo aspektas, gilinamasi į priežastis, dėl kurių žmonės ima vengti gydytojų.

1 dalis

Apsilankius virtualiu adresu Angitia.lt pasitinka žalios spalvos meniu juosta su šūkiu KIEKVIENA DIENA SU ŠYPSENA ir šiais punktais: APIE MUS, PASLAUGOS, REGISTRACIJA, KAINOS, KONTAKTAI, KUPONAI, STRAIPSNIAI.

Jei ėmė skaudėti dantį ar pasireiškė jautrumas, veikiausiai iškart rinksitės paslaugų skiltį arba eisite tiesiai prie kontaktų. Tačiau svarbu ne vien tai… Verta pabrėžti kainų pateikimą. Juk kartais būna taip: ieškote kokios nors paslaugos, pagaliau randate, norite sužinoti kainą, bet… ji niekur nenurodyta. O štai odontologinių paslaugų kainos, vaizdžiai tariant, surašytos juodu ant balto. Nereikia spėlioti, kokia yra rentgeno nuotraukos ar dantų protezavimo kaina. Ir nereikia nervintis, kad bus pasakyta žymiai didesnė suma, nei tikėjotės.

Angitia.lt – tai Kaune veikianti odontologijos klinika, aktualią informaciją pristatanti portale, tad kiekvienam besidominčiam atsiranda galimybė susipažinti su rūpimais klausimais. O kai susizgrimbama, kad ir konkreti vieta mieste bus patogi (Savanorių pr.), visi pliusai labai gražiai susidėlioja.

2 dalis

Odontologija – itin specifinė sritis. Čia kasdien dirbama pacientų labui. Kaskart gilinamasi, galvojama, stengiamasi pateikti palankiausius variantus. Būtina skrupulingai planuoti laiką. Ir kiekvieną kartą įsitikinama, kokia milžiniška sveikumo ir dailumo sąsaja.

Kad ir koks gydymas aktualus, gydytojai dirba išsijuosę. Bet tai nereiškia, kad kasdienėje rutinoje laimi kiekybė. Tikrai ne! Ar tai būtų profilaktinis vizitas, ar danties plombavimas, ar implantavimas, visuomet kokybiškumas užima pirmąsias pozicijas. Tačiau vis dar egzistuoja gana negatyvus gydymo vaizdinys, kuriam neretai klijuojama sovietmečio etiketė. To vaizdinio esmė: prireikus gydymo vengiama kreiptis į kliniką.

Toks modelis nėra pozityvus, bet kai kada pasitaiko. Viskas vyksta daugmaž šitaip:

1) dantų problemos (skausmas, jautrumas, skylės ar kt.);

2) nepatogu ir nemalonu;

3) galvojama, kad reikėtų apsilankyti pas gydytoją;

4) iškyla prisiminimas apie skausmą, apie blogus pojūčius;

5) delsiama;

6) problema intensyvėja;

7) kai jau tikrai pasiryžtama suderinti vizitą, negalavimų būna daugiau ir jie didesni.

Užtat pasitikint specialistais suvokiama, jog delsti nevertėjo. Nes dantų taisymo paveikslas gerokai pasikeitęs. Tai, kas buvo prieš kelias dešimtis metų, jau nugulė istorijos puslapiuose. Statybiniai ar automobilių meistrų įrankiai nemaišomi su medicina, mediko kabinete nesijaučiama lyg siaubo filmo aplinkoje.

Įtakos teigiamiems pokyčiams turėjo įvairūs veiksniai. Neprošal išskirti siekį tobulai atlikti darbą – šis siekis profesionalams nesvetimas. Profesionalas – tai kokybiškai dirbantis ir gerųjų savybių nestokojantis asmuo, kuriam svarbu, kad pacientai liktų patenkinti. Derinys neprastas: atsakingi darbuotojai, moderni įranga ir visapusiškas kruopštumas. Tad vietoj baiminimosi tūkstantį kartų geriau laikas nuo laiko profilaktiškai pasitikrinti dantis ir išvengti didelių rūpesčių.

Odontologai patirtį derina su modernumu, o tai patvirtina ir Angitia.lt pacientai.

 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *