slidinėjimas

Pasiruošimas kelionei į kalnus dažnai ne tik džiugina laukimu, bet ir sukelia šiek tiek rūpesčių. Šis aktyvus laisvalaikio leidimo būdas reikalauja apgalvoto pasiruošimo, nuo kurio priklausys jūsų komforto ir patogumo jausmas pramogų metu. Sudarėme svarbiausių daiktų sąrašą, kuris ypač pravers kelionei besiruošiantiems pirmą kartą.

  • Slidinėjimo apranga

Slidinėjimo apranga – vienas iš pagrindinių pirkinių ruošiantis kelionei į kalnus. Galite rinktis slidinėjimo striukės ar džemperio ir kelnių komplektą arba slidinėjimo kombinezono variantą. Taip pat nepamirškite specialių pirštinių ir  kojinių, bei pagalvokite apie apatinių termo drabužių variantą.

  • Slidinėjimo šalmas

Slidinėjimo šalmo pasirinkimui skirkite pakankamai dėmesio ir rinkitės tik kokybišką produktą. Nuo šalmo priklausys ne tik jūsų komforto jausmas, bet ir saugumas. Platų aukščiausios kokybės slidinėjimo šalmų pasirinkimą, patrauklias nuolaidas bei greitą prekių pristatymą rasite čia : https://www.bikko.lt/ziemos-prekes/slidinejimo-salmai/.

  • Slidinėjimo akiniai

Slidinėjimo akiniai kalnuose ne tik apsaugo akis nuo saulės šviesos, bet ir nuo vėjo bei aplinkos poveikio. Atkreipkite dėmesį į akinių apsaugos nuo UV spindulių rodiklį, nerasojimo savybes ir lęšių formą.

  • Slidinėjimo apsaugos

Jei vyksite slidinėti pirmą kartą, apsaugos yra būtinos. Jų yra visokiausių – alkūnių, kelių, riešų apsaugos, apsauginiai šortai ir netgi pilno šarvo apsaugos. Pasirinkti tinkamiausią variantą, atsižvelgiant į jūsų fizinio pasirengimo būklę ir kitus rodiklius, padės šios srities konsultantai.

  • Odos priežiūra

Nepamirškite kremo su apsauga nuo UV spindulių. Juk kalnų viršūnėse saulė kaitina ne ką silpniau nei vasarą Lietuvoje.

Tai pagrindiniai daiktai, būtini kelionėje į kalnus. Įsigiję šias priemones slidinėjimo malonumais galėsite mėgautis ne vienerius metus. Kokybiški pirkiniai tarnaus jums ir užtikrins saugų slidinėjimą dar ilgai.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *