šviestuvai Nuo šiandien startuoja naujas kainų mitą griaunantis projektas “Pasikeisk apšvietimą nemokamai”, kurį pristato LED apšvietimo prietaisų lyderė Lietuvoje, UAB „Elmo Technologijos“. Tai puiki proga visiškai nemokamai atnaujinti seno tipo lemputes į modernų LED apšvietimą.

Galvojate, jog nemokamų dalykų tiesiog nebūna ir visa tai tėra eilinė marketingo apgaulė? Tik ne šiuo atveju – akcija ir skirta tam, kad būtų sugriautas išpūstas LED apšvietimo kainos mitas.

Dabar paplitusi nuomonė, kad LED šviestuvai yra brangūs ir juos turėti gali tik verslo įmonės ar pasiturintys gyventojai, leidžiantys sau prabangias investicijas į šiuolaikišką būsto dizainą. Todėl nekeista, kad LED apšvietimas asocijuojasi su moderniu, tačiau prabangiu stiliumi, kuomet apšvietimo pagalba sukuriami tiesiog žadą atimantys interjerai.

Tačiau dažnai pamirštama, jog LED apšvietimas yra ne tik pats universaliausias realizuojamų interjero idėjų prasme, bet ir labiausiai taupantis elektros energiją ir eksploatacijos išlaidas. O sutaupytos išlaidos už elektros energiją yra tokios ženklios, kad lengvai padengia pačią LED šviestuvų kainą.

Siekdama tą įrodyti visiems skeptikams, UAB „Elmo Technologijos“ sukūrė specialią internetinę skaičiuoklę, kurioje kiekvienas labai lengvai galės paskaičiuoti, kiek sutaupytų pinigų už elektrą per mėnesį, jei tradicinio apšvietimo lemputes pasikeistų į modernų ir šiuolaikišką LED apšvietimą. Taigi, naujasis LED šviestuvas nekainuos jokių papildomų pinigų, o tik tą sumą, kurią vis tiek būtumėte eilinį mėnesį išleidę už apšvietimui skirtą elektros energiją.

Naudojimo pavyzdys

Šia skaičiuokle naudotis labai paprasta. Sakykime, norėsite pasikeisti virtuvėje esančias seno tipo lemputes į LED šviestuvus. Pirmiausia pažiūrėkite, kokio tipo lemputės virtuvėje yra naudojamos šiuo metu – kaitrinės, halogeninės ar taupiosios.

Tuomet kiekvienam lempučių tipui atskirai suskaičiuokite bendrą galingumą. Pavyzdžiui, jeigu virtuvėje šviečia 10 halogeninių lempučių po 50 W, tuomet bendras jų galingumas siekia 500 W.

Tada pagalvokite, kiek laiko vidutiniškai per dieną virtuvėje dega šviesa. Galbūt iš ryto apie 1 valandą, o vakare apie 3 val.? Tuomet per dieną šios lemputės vidutiniškai šviečia apie 4 val.

Dabar atsidarykite UAB „Elmo Technologijos“ sukurtą internetinę skaičiuoklę ir atidėkite šiuos duomenis specialaus žymeklio pagalba. Sistema iš karto parodys, jog per mėnesį už tokių kaitrinių lempučių sunaudojamą energiją pagal standartinį tarifą reikia mokėti 7.73 €, o jas pakeitus į LED šviestukus, išlaidų suma sumažėtų iki 0.77€. Tad per mėnesį iš karto pavyksta sutaupyti 6.96 €, per metus – 83.52 €. Ne tokia jau ir menka suma! Jei norite pilno vaizdo, tuomet dar paskaičiuokite, kiek sutaupytumėte, jei seno tipo lemputes pakeistumėte visuose likusiuose kambariuose.

Šiuo nauju projektu UAB „Elmo Technologijos“ siekia populiarinti LED apšvietimo technologijas ir naują, argumentuotą požiūrį į jų naudą. Juk LED technologijos – puikus būdas ne tik gerokai sumažinti išlaidas už elektros energiją, bet ir prisidėti prie visame pasaulyje plintančios energijos taupymo iniciatyvos.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *