darbo stalai

Ne tik psichologai, bet ir įmonių vadovai puikiai žino, kad įmonės darbo našumas priklauso ne tik nuo darbuotojų pasirengimo, profesionalumo ir darbo valandų, bet ir nuo tinkamai ir apgalvotai sukurtos darbo aplinkos. Tai reiškia, kad biure turi būti ne tik tinkamai vietos visiems darbuotojams, bet ir jų darbui skirti baldai turi atitikti darbo pobūdį bei pritaikyti darbuotojams. Vieni svarbiausių baldų biure yra darbo stalai. Nuo jų priklauso ne tik biuro interjeras, bet ir darbuotojų darbo rezultatai bei netgi sveikata.

 

Kokį stalą rinktis?

Kokie darbo stalai tinka Jūsų biurui, reikėtų nuspręsti pasitarus su darbuotojais. Geriausiai, jeigu įmonė, rinkdamasi darbo stalus, įvertintų kiekvieno darbuotojo lūkesčius, darbo pobūdį ir sveikatą. Patariama, jog darbo stalas būtų tokio aukščio, kad žmogus galėtų prie jo sėdėti neprisilenkęs ir nesusikūprinęs. Be to, darbo stalo paviršius turi būti pakankamai platus, kad darbuotojas galėtų plačiai dirbti ir pasidėti ant stalo jam reikalingus daiktus.

 

Labai svarbu žinoti, kokius darbus prie kokių stalų atliks darbuotojai. Gali būti, jog kai kuriems iš jų reikėtų pasirūpinti nestandartiniais stalais. Pavyzdžiui, daug su dokumentais dirbantiems darbuotojams galbūt padėtų geriau dirbti platūs lenkti darbo stalai. Be to, rinkoje populiarėja ir el. reguliuojamo aukščio stalai arba dar vadinami kilnojamo aukščio stalais. Tai biuro stalai, skirti saugoti darbuotojų sveikatą ir padėti jiems sukurti patogią darbo vietą. Ypač tuomet, kai darbuotojai daug juda prie savo darbo stalo, jiems praverstų toks pasirinkimas. Pavyzdžiui, architektams, kurie dalį darbo valandų praleidžia palinkę prie stalo, dalį laiko – dirba stovėdami. Toks sprendimas šiuo atveju ne tik pridėtų modernumo prie biuro įvaizdžio, bet ir padėtų darbuotojams ilgiau darbe jaustis nepavargusiems.

Ieškote trumpalaikio sprendimo?

Taip atvejai, kai svarstoma, kaip įrengti trumpalaikes darbo vietas, pavyzdžiui, kelis mėnesius truksiančiam projektui, visai nereikėtų atsisakyti profesionalių biuro baldų. Kartais tokiais atvejais manoma, kad neverta investuoti į biuro baldus, jeigu darbas truks neilgai. Tai būtų tiesa, jeigu baldus pirktumėte. Tačiau norint įrengti funkcionalų ir darbo našumą skatinantį biurą, galima pasinaudoti trumpalaike biuro baldų nuoma. Vos per kelias dienas Jūsų pasirinkti darbo stalai ir kiti baldai gali būti pristatyti ir susirinkti Jūsų biure. Pasibaigus projektui, grąžinsite juos į nuomos punktą ir nebereikės galvoti apie tai, kaip parduoti ką tik įsigytus baldų komplektus.

 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *