Televizorių populiarumo kismas gana dinamiškas. Anksčiau jie buvo įvardijami kaip vienas patraukliausių būdų ne tik labai smagiai praleisti laisvą laiką, tačiau taip pat ir susipažinti su pasauliu, kuris mus supa, gauti daug naujos ir reikalingos informacijos. Po kurio laiko, atsiradus internetui, jie prarado savo svarbą. Šiuo metu televizoriai vėl „ant bangos“, tad jeigu norite juos įsileisti į savo gyvenimą – atidžiai vertinkite tam tikrus kriterijus, kurie padės atrasti geriausią variantą.

Dydis. Atrasti nedidelių matmenų TV šiuo metu gali būt gana sunku, kadangi tai priskiriama atgyvenų kategorijai. Šiuo metu dažniausiai rinkoje atrandami ypač didelių matmenų televizoriai, kurie pasižymi aukštos kokybės raiška bei kokybiška garso sistema. Jeigu tiksliai žinote, kurioje vietoje televizorius stovės, tuomet pagal matmenis ir rekomenduojame ieškoti.

TV tipas. Šiuo metu dažniausiai išskiriami du televizorių tipai: plazminis bei LED tipo. Nors plazminiai TV šiuo metu pristatomi kaip inovatyvesni bei gebantis atlikti daugiau kokybiškų funkcijų, tačiau ir LED tipo prietaisai geba pasigirti labai aukšta kokybe.

Skiriamoji geba. Tai faktorius, kuris lemia, kokios kokybės vaizdą gausite. Žinoma, kuo skiriamoji geba yra aukštesnė, tuo ir matyti kokybiškesnį vaizdą pavyks. Tiesa, šiuo metu rinkoje siūlomi TV tikrai kokybiškai perteikia tiek vaizdinę, tiek garsinę informaciją, tad net ir pirkdamas kiek senesnį modelį galite būti tikras, kad tai Jūsų nenuvils. Svarbiausia pirkti iš kokybiškų prekybos vietų, kur parduodama tik aukštos klasės pasiūla. Daugelis lietuvių pamėgo Pigu.lt elektroninę prekybos vietą, kuri suteikia patrauklias sąlygas įsigyti tai, ko reikia.

Išmanioji TV. Televizoriai jau kurį laiką nebėra tik dėžutė, kuri rodo judančius paveiksliukus. Šiuolaikiniai prietaisai suteikia galimybę naršyti internete, bendrauti, žiūrėti 3 D filmus. Aišku, galima atrasti ir paprastesnių modelių, tad šiuo atveju viskas priklauso nuo Jūsų poreikių.

Ekonomiškumas. Kaip ir kiti elektra valdomi prietaisai, taip ir televizoriai gali būti skiriami prie labiau arba mažiau ekonomiškų variantų. Visada verta investuoti kiek daugiau, tačiau pasirinkti ekonomiškos klasės prietaisą.

Jeigu nežinote, koks TV Jums tinka labiausiai, pasikonsultuokite su Pigu.lt profesionalais, kurie patars atsižvelgdami į Jūsų poreikius.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *