interjeras

Turite nuosavą būstą? Jei taip, be abejonės jums dažnai kyla noras jį atnaujinti – perdažant sienas nauja ir neįprasta spalva, senąją sofą pakeisti naujesne ir patogesne ar įsigyti naują pakabinamą šviestuvą, kuris atitinka šiuolaikines būsto interjero tendencijas. Tačiau, kai kalbama apie visapusišką būsto interjero keitimą, entuziastingai nusiteikusių žmonių ratas sumažėja. Tokie darbai kartais reikalauja nemenkų laiko sąnaudų, didžiulių pastangų ir pakankamai didelių investicijų.

Todėl jei jūsų būsto interjerui reikia atsinaujinti, tačiau šiuo metu jūs turite daugiau klausimų nei atsakymų – www.poldecor.lt skuba pasidalinti keliais praktiškais ir kūrybiškais patarimais.

1. Bet kurį kambarį galite „atgaivinti“ skystų tapetų pagalba

Vienas iš šiuolaikiškiausių, patogiausių, greičiausių ir paprasčiausių būdų „atgaivinti“ bet kurią savo būsto vidaus erdvę, yra skysti tapetai. Tai yra sprendimas, kurio pagalba galima išvengti visų tradicinių tapetų naudojimui būdingų nepatogumų, tokių kaip sienų lyginimas, plyštantys tapetai, siūlių žymės, lengvai atsirandantys įtrūkimai ir kt. Skystų tapetų naudojimo atveju netenka susidurti nei su vienu iš šių sunkumų. Be to, jie nekenkia nei žmogui, nei aplinkai, yra kvėpuojantys, lengvai koreguojami ir atnaujinami, o visų svarbiausia, kad juos labai paprasta naudoti, jų pagalba galima suformuoti labai originalias būsto erdves ir jie visuomet atrodo lyg nauji!

2. Atnaujinkite jau turimus baldus

Naujų baldų įsigijimas gali būti finansiškai labai skausmingas sprendimas – ypač, jei yra orientuojamasi į labai kokybiškus ir ilgaamžius baldus. Nors tokios investicijos laikui bėgant atsiperka, ne kiekvieno būsto savininkas turi pakankamai didelį biudžetą. Todėl jei manote, kad jūsų būste esančius baldus reikėtų pakeisti, tačiau jūs negalite sau leisti įsigyti naujų baldų, galite pabandyti juos atnaujinti. Baldų restauravimas yra pigesnis sprendimas. Be to, tai nesudėtinga atlikti ir patiems – ypač kalbant apie medinius baldus. O jei esate kūrybiškos sielos, galite pasitelkti ir dekupažo sprendimus, kurie jūsų būsto erdvėms suteiks dar daugiau originalumo ir žavesio.

3. Pakeiskite baldų išdėstymą

Jau supratote, kad nėra jokios būtinybės įsigyti naujus baldus, kai vietoje to savo pačių rankomis galite juos atnaujinti. Tačiau lygiai taip pat šviežumo ir naujumo savo būstui galite suteikti ir pakeisdami baldų išdėstymą. Tai nereikalauja jokių išlaidų – tik šiek tiek jūsų laiko ir fizinių jėgų. Keisdami baldų vietas nepamirškite nuo sienų palikti apytiksliai penkis centimetrus laisvos erdvės. Tai pavers jūsų namų kambarius erdvesniais. Taip pat atlikdami šias užduotis turėtumėte galvoti ir apie patogumą bei laisvą erdvę. Jūsų kambariuose neturėtų būti sudėtinga judėti ir juose privalo būti jauku.

tapetai

4. Optimaliai išnaudokite namų erdves

Kartais net ir labai neįprastos namų erdvės gali tapti puikiomis jūsų daiktų laikymui skirtomis vietomis. Pavyzdžiui, jei gyvenate dviejų aukštų name, po vidaus laiptais galite įrengti mini sandėliuką arba po kiekviena laiptų pakopa įrengti stalčius. Jei didesnė dalis jūsų daiktų bus „paslėpta“ tokiose originaliose daiktų laikymui skirtose erdvėse, būstas atrodys harmoningas, jaukus ir pakankamai erdvus.

5. Investuokite į kokybišką apšvietimą

Būsto vidaus erdvių apšvietimas – tai dar vienas didžiulės reikšmės turintis veiksnys, kurio pagalba galima pakoreguoti namuose vyraujančią atmosferą. Be to, atsižvelgiant į rezultatą, kurį galima pasiekti, ir į prieinamą šiuolaikiško apšvietimo kainą, tai gali tapti labai nebrangiu sprendimu. Rinkdamiesi apšvietimą, visuomet atsižvelkite ir į skirtingų būsto erdvių paskirtį – tai, kas tinka jūsų svetainei, gali visiškai netikti jūsų miegamajam. Taip pat nepamirškite, kad galite rinktis skirtingų spalvų lemputes (ir būtinai orientuokitės į energiją bei aplinką tausojantį LED apšvietimą).

Taigi, kaip matote, būsto interjero kūrimas neprivalo būti labai sudėtingas ir brangus procesas. Todėl jei pasitelksite šiuos paprastus, tačiau originalius interjero patarimus, visas šis procesas turėtų tapti ne tik lengvesnis, tačiau ir gerokai smagesnis.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *