Ar ir jums pažįstamas tas beviltiškumo jausmas, kai, vos tik grįžus iš parduotuvės, kažkas iš namiškių, pravėręs šaldytuvo duris, garsiai pareiškia, jog nėra ką valgyti?! Negana to, jog parduotuvėje sugaišote daug laiko, o ir maisto produktai pareikalavo plačiai atverti piniginę. Norėdami kiekvieną apsipirkinėjimą paversti malonesne patirtimi, pateiksime keletą praktiškų patarimų, padėsiančių suformuoti savo pirkinių krepšelį.

Apgalvokite meniu. Ką gaminsite pusryčiams, pietums bei vakarienei? Kuo užkandžiausite? Atsakymai  šiuos klausimus ir turėtų atsispindėti jūsų pirkinių krepšelyje. Galite išleisti įspūdingą sumą pinigų, tačiau, jei iš produktai neis „sulipdyti“ patiekalų, jums ir vėl teks apsilankyti parduotuvėje, o vizitas šioje dažniausiai baigiasi įsigijimu ne vien tik tos vienintelės prekės.

Atsižvelkite į savo šeimos narių mitybos įpročius. Kad ir kaip norėtumėte, jog jūsų namiškiai valgytų sveikai, to, tarsi mostelėjus burtų lazdele, taip lengvai nepadarysite. Norėdami, jog namuose nebūtų „bado“, derinkitės prie namiškių mitybos įpročių, net jei šie ir nėra jums patys priimtiniausi.

Brangiau ne visada yra geriau. Sutaupyti maisto sąskaita nori ne tik vos galą su galu suduriantys, bet ir racionaliai mąstantys žmonės. Perkant tokius „grynus“ produktus kaip, pavyzdžiui, kruopos, tikrai neverta griebti paties brangiausio varianto. Šiuo atveju ir pigiausias produktas gali būti puikus pasirinkimas. Juk permokėti vien už pakuotę nenorite, ar ne?

Peržiūrėkite spintelių bei šaldytuvo turinį. Įdomu, kelios riekės duonos liko? Ar grietinės galiojimas nepasibaigęs? Ar miltų iki kito apsipirkimo užteks? Norint, jog apsipirkinėjimo metu nekankintų tokie klausimai, tiesiog nepamirškite užmesti akies į spintelę ar šaldytuvą. Taip išvengsite bereikalingų daiktų įsigijimo ir rizikos, jog šiuos, nesunaudotus, teks išmesti, o ir į parduotuvę neteks ir vėl keliauti.

Išbandykite internetinio apsipirkimo alternatyvą. Negalite pakęsti ilgų eilių kasose ir stumdymosi prekybos centro salėje? Kodėl neišbandžius galimybės maisto produktus bei kitas aktualias prekes įsigyti internetu. Tai – kur kas greitesnis, patogesnis, bei, dažnu atveju, ekonomiškesnis (kai nematai – mažiau pagundų) pasirinkimas. Užsukite pasižvalgyti, ką siūlo Eastanbul.lt. Galime beveik garantuoti, jog „neišeisite“ tuščiomis!

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *