Šiuo metu įsirenginėjate naujus namus ir ieškote pačio geriausio lubų sprendimo? O ar jūsų galimų pasirinkimų sąraše jau yra matinės įtempiamos lubos? Dar ne? Vadinasi jūs privalote perskaityti šį straipsnį ir susipažinti su šios rūšies įtempiamomis lubomis iš arčiau.

Kaip atrodo matinės įtempiamos lubos?

Šio tipo įtempiamos lubos gaminamos iš polivinilchlorido, kuris trumpiau žinomas kaip tiesiog PVC plėvelė. Ši plėvelė yra išties kokybiška ir patvari: gali atlaikyti šampano kamščio šūvį ar net sulaikyti vandenį, kuris gali patekti į jūsų butą iš aukštu aukščiau gyvenančių kaimynų po ten įvykusios avarijos.

Šios lubos savo išvaizda primena tobulai lygaus paviršiaus dažytas lubas. Tačiau skirtumas nuo dažytų lubų yra tas, jog įtempiamos net ir praėjus 10 ar daugiau metų visiškai nepakeičia savo pirminės išvaizdos t.y. jos nesuskils, nesutrūkinės, nenubluks ir neapipelys.

Ar tiesa, kad matinės įtempiamos lubos yra nuobodžios?

Dažniausias įtempiamų lubų pasirinkimas – baltos matinės lubos. Jos yra tokios dažnos, kad net galime pavadinti šį pasirinkimą klasika. Taip yra todėl, jog toks sprendimas yra neutralus ir puikiai atrodo įvairios paskirties patalpose bei išties nepriekaištingai dera prie bet kokio interjero stiliaus.

Tačiau ar galime matines įtempiamas lubas pavadinti nuobodžiomis ir nebemadingomis? Atsakymas – jokiais būdais! Matines lubas galima derinti su moderniai atrodančiais šviestuvais ar kitomis papildomomis detalėmis, kurios lubas pavers išties išraiškingomis ir jokiais būdais ne nuobodžiomis.

Norintiems savo namuose daugiau spalvų matinės lubos taip pat gali būti tinkamas sprendimas. Nors, kaip jau minėta, įtempiamos lubos dažniausiai būna baltos, tačiau matinė PVC plėvelė būna įvairių spalvų bei raštų. O kas išties nuostabu, jog ant šios plėvelės galima perkelti norimą nuotrauką ar paveikslėlį.

Kokiose patalpose galima sumontuoti šias lubas?

Matinės įtempiamos lubos gali būti montuojamos įvairios paskirties patalpose. Jos išties gražiai atrodo ne tik svetainėje, virtuvėje ar miegamajame, tačiau ir komercinės paskirties ar poilsiui skitrose patalpose, pavyzdžiui, grožio salone, ofise, baseine.

Tačiau svarbu atkreipti dėmesį į tai, jog patalpoje, kurioje sumontuotos įtempiamos lubos nebūtų ryškių temperatūros skirtumų. Temperatūra negali būti žemesnė kaip 0 ir aukštesnė kaip +60 laipsnių. Į tai svarbu atsižvelgti dėl to, kad labai žema arba aukšta temperatūros gali neigiamai paveikti PVC plėvelę.

Matinės įtempiamos lubos, kurios savo išvaizda primena tobulai dažytas lubas, gali būti sumontuotos įvairios paskirties ir išvaizdos patalpoje. Nors jas dažniausiai žmonės renkasi baltas, tačiau jos tikrai nėra nuobodžios. Priešingai. Derinamos su apšvietimu bei kitomis detalėmis jos gali būti išties įvairiapusės. Būtent todėl matinės įtempiamos lubos yra sprendimas, kuris tiks net ir išrankiausiems.

MB „Lubų menas“

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *