transporto nuoma

Lietuvoje paslaugų sfera plečiasi kiekvienais metais, o pastaraisiais metais kone aukso amžių išgyvena automobilių ir kitų transporto priemonių nuoma įvairiuose miestuose. Šiandien auto nuoma Klaipėdoje ar kitame mieste yra sutinkama itin dažnai, o internete gausu skelbimų, kuriuose pigiai nuomojami automobiliai. Dažnai klientams kyla klausimas, ar pigesnė kaina reiškia prastesnę kokybę?

Nuoma iš žmonių

Visų pirma, į šį klausimą teisingai būtų galima atsakyti sužinojus, iš ko nuomosite automobilį. Rinkai nuolat plečiantis, randasi vis daugiau žaidėjų, todėl ne visada aišku, ar jūsų rastas nuomininkas gali būti patikimas. Pavyzdžiui, internete galima rasti vis daugiau pasiūlymų nuomotis automobilį iš paprastų žmonių. Dažnai tai vadinama ne nuoma, o dalijimusi. Dalijimosi ekonomika visame pasaulyje sparčiai populiarėja, tad neaplenkia ir Lietuvos. Dažniausiai iš gyventojų pigiai nuomojami automobiliai trumpalaikei nuomai – parai ar kelioms.

Tokia veikla užsiimti, pasirodo, gali bet kas. Pavyzdžiui, jeigu savaitei išvykstate atostogų į užsienį ir savo automobilio visą šį laiką Jums nereikės, Jūs taip pat galite paskelbti apie jo nuomą. Kol Jūsų nebus, automobilis uždirbs Jums šiek tiek papildomų pinigėlių.

Tad dažniausiai tokia transporto nuoma kainuoja daug mažiau nei nuomoti automobilį iš verslininko. Tačiau reikia tinkamai įvertinti, tokios paslaugos sąlygas. Labai svarbu, jeigu taip nuomojant automobilį, galėtumėte pasirašyti paslaugų teikimo sutartį. Tuomet esant nemalonioms situacijoms ar kilus ginčui, galėsite būti tikri, jog Jūsų teisės bus apgintos. Tai leis sutaupyti pinigų nuomai ir tuo pačiu žinoti, jog Jūsų pasirinktas nuomos variantas – legalus.

Nuomos punkto privalumai

Nors dalijimosi paslauga Lietuvoje plečiasi į įvairias sritis, paslaugų tiekėjai kol kas didelės konkurencijos nejaučia. Taip yra ir automobilių nuomos sferoje. Jeigu internete ieškosite, kur pigiai nuomojami automobiliai, pamatysite, jog ir nuomos punktai gali pasiūlyti itin patrauklias kainas. Ypač, kai automobiliai rezervuojami gerokai iš anksto. Net jei nuoma Jums reikalinga pačiu geriausiu sezono metu.

Pavyzdžiui, nors auto nuoma Klaipėdoje ar kitame kurorte vasarą nėra labai pigi paslauga, yra būdų sutaupyti. Tereikia automobilį užsakyti gerokai iš anksto. Tuomet dažniausiai nuomininkai siūlo patrauklias kainas ir platesnį automobilių pasirinkimą.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *