Ne be reikalo sakoma, kad studijų metai – patys gražiausi metai gyvenime. Tai laikotarpis, pilnas atradimų, naujų pažinčių ir smagiai praleisto laiko – su tuo sutiktų tikriausiai kiekvienas jau studijas baigęs asmuo. Kadangi studentai nelabai turi laiko dirbti, pagrindiniais jų finansiniais rėmėjais tampa tėvai arba universitetas (suteikdamas stipendiją), tačiau greita paskola kuo toliau, tuo dažniau tampa studentų finansinių problemų sprendimo būdu. Ar gali paprastas, niekur nedirbantis studentas gauti tokią paskolą? Kaip gauti greita paskola jei nėra oficialiai matomų pajamų? Žemiau pateikiama visa studentui reikalinga informacija, kuria jis turėtų žinoti apie paskola.

Planuoti, planuoti, planuoti

Dažniausiai tėvai finansinę paramą – tam tikrą pinigų sumą savo atžalai studentui atsiunčia kartą per mėnesį. Stipendija patiems geriausiems studentams taip pat mokama vieną kartą per mėnesį. Gaunant bent vieną – stipendiją arba paramą iš tėvų, jau galima planuoti ir tvarkyti savo finansus.

Žinoma, visiems pasitaiko atvejų, kai net ir planuojant pinigų ima ir pritrūksta – netikėti pirkiniai, nelaimės ar tiesiog per daug kartų sau leistas išlaidavimas. Tokiu atveju, labai patogu yra pasiimti paskola – ji ir greita, ir labai paprasta gauti. Greita paskola studentui suteikiama lengvai – dažniausiai norint pasiimti tokią paskolą, nereikia nurodyti nei savo darbo pobūdžio, nei uždirbamų pajamų. Taip pat naudingas dalykas yra tai, kad suteikiama greita paskola be uzstato – kitaip tariant, norint gauti greita paskola, jokio turto įkeisti nereikia. Tik nederėtų lengvu paskolų davimu piktnaudžiauti – būtina apskaičiuoti, ar paskolą bus įmanoma grąžinti laiku.

Ar galimą paskolą išlaikyti paslaptyje?

Tikriausiai nė vieno studento tėvai neapsidžiaugtų sužinoję, kad atžala, kuriai kiekvieną mėnesį siunčiami pinigai, pasiėmė paskolą. Tačiau tie, kurie paskolas pasiėmė ir grąžino laiku, neturėtų sunerimti – kaip jau buvo minėta, norint gauti tokią paskolą, nereikia nei užstato, nei laiduojančių už ją asmenų. Vienintelis būdas, kaip tėvai gali sužinoti, kad jų sūnus ar dukra kažkada buvo pasiėmęs paskolą, tai tos paskolos negrąžinimas – tokiu atveju, informacija apie nepadengtą įsiskolinimą siunčiama registruotu paštu į asmens gyvenamąją vietą. Na o jei greita paskola internetu gauta, sėkmingai grąžinama – jaudintis nėra dėl to.

Vertėtų paminėti ir tai, kad dažniausiai paskolos grąžinamos elektroninės bankininkystės pagalba pervedant reikiamą sumą į kreditoriaus nurodytą sąsktaitą, tačiau yra galimybė ir greita paskola grynais pinigais grąžinti. Tai galima padaryti bet kuriame banko ar net pašto skyriuje.

Greitosios paskolos – itin patogios

Dar vienas faktorius, kuris lėmė, kad greita paskola taip išpopuliarėjo studentų tarpe, yra tai, kad greita paskola internetu visa para teikiama beveik visų kreditorių. Net jei pinigų prireikia vidury nakties, greita paskola gali būti suteikta valandos bėgyje. Tiesa, imant paskolą bet kuriuo paros metu reikalingas internetas ir internetinės bankininkystės turėjimas – pinigai besiskolinančiajam nėra duodami grynais, o pervedami į banko sąskaitą. Internetinė bankininkystė reikalinga tam, kad būtų įmanoma paprastai ir greitai kreditoriui parodyti savo banko sąskaitos numerį – pervesti į kreditoriaus sąskaitą vieną centą. Prie visų greitųjų paskolų privalumų galima paminėti ir tai, kad specialiai studentams dažnai taikomos įvairios akcijos ar nuolaidos imant paskolą – tai gali būti ir išskirtinai mažos palūkanos ir ,,nemokamos paskolos“ – kai pasiskolinus nereikia mokėti palūkanų. Tiesa, pastaroji paslauga dažniausiai teikiama tik skolinantis pirmą kartą.

Greita paskola ir jos pasiėmimo paprastumas leidžia studijų metus praleisti dar smagiau – nepalikti neišnaudotų galimybių vien dėl to, kad ,,pinigus tėvai atsiųs tik po savaitės…“. Atsakingai ir apskaičiuotai skolinantys karts nuo karto paimamos paskolos tikrai neapkartins nei vieno studento gyvenimo.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *