Labai svarbu prižiūrėti džemperius, kad jie išlaikytų savo kokybę, formą ir ilgaamžiškumą. Nesvarbu, ar turite jaukius vilnonius džemperius, subtilius kašmyro gaminius, ar laisvalaikio medvilninius megztinius, tinkama priežiūra padės išlaikyti jų geriausią išvaizdą ilgus metus. Pateikiame keletą patarimų, kurie užtikrins, kad jūsų džemperiai išliktų puikios būklės.

  • Skaitykite priežiūros etiketę: Prieš skalbdami džemperį, visada patikrinkite priežiūros etiketę, kad sužinotumėte konkrečius gamintojo nurodymus. Skirtingiems audiniams ir konstrukcijoms gali prireikti skirtingų priežiūros būdų, todėl labai svarbu laikytis pateiktų nurodymų.
  • Skalbkite rankomis arba skalbkite skalbimo mašinoje: Kai kuriuos džemperius geriausia skalbti rankomis, kad nebūtų pažeisti švelnūs pluoštai, o kitus galima skalbti skalbimo mašinoje. Jei skalbiate rankomis, naudokite švelnų skalbiklį ir drungną vandenį, venkite džemperį vynioti ar sukti, nes tai gali ištempti ir iškraipyti. Skalbdami skalbimo mašinoje, naudokite švelnų skalbimo ciklą ir šaltą vandenį, kad nesusitrauktų ir neišbluktų.
  • Naudokite tinklinį skalbinių maišą: Prieš skalbdami džemperį apsaugokite jį nuo susiglamžymo ar ištempimo skalbyklėje, įdėkite į tinklinį skalbinių maišą. Tai padės išlaikyti drabužio formą ir nepažeis subtilių audinių.
  • Džiovinkite lygiai: Po skalbimo pertvarkykite džemperį ir padėkite jį lygiai išdžiūti ant švaraus rankšluosčio arba džiovyklės. Venkite džiovinti džemperius pakabintus, nes dėl to jie gali išsitempti. Be to, nedžiovinkite džemperių tiesioginiuose saulės spinduliuose arba džiovyklėje, nes per didelis karštis gali pažeisti pluoštus ir sukelti susitraukimą.
  • Tinkamai laikykite: Nenaudojamus džemperius laikykite vėsioje, sausoje vietoje, apsaugotoje nuo tiesioginių saulės spindulių ir drėgmės. Tvarkingai juos sulenkite, kad neišsitemptų ir nesusiglamžytų, ir apsvarstykite galimybę naudoti kedro kamuoliukus ar levandų paketėlius, kad atbaidytumėte kandis ir išlaikytumėte gaivų džemperio kvapą.
  • Venkite skalbimo: Norėdami prailginti džemperių tarnavimo laiką, neskalbkite jų po kiekvieno dėvėjimo, nebent jie akivaizdžiai sutepti ar dėmėti. Vietoj to, tarp dėvėjimų juos išvėdinkite ir prireikus valykite vietoje, kad išlaikytumėte gaivumą.

Laikydamiesi šių paprastų priežiūros patarimų, galėsite išlaikyti geriausią džemperių išvaizdą ilgus metus, užtikrindami, kad jie išliks garderobo pagrindiniais drabužiais ateinančiais sezonais.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *