Mini ekskavatoriaus nuoma 1Mini ekskavatoriaus nuoma dažniausiai užsakoma planuojant ar vykdant statybas, montuojant įvairias požemines inžinerines sistemas, kurioms įrengti reikalingi bent minimalūs kasimo darbai. Mūsų siūloma paslauga mini ekskavatorių nuoma yra teikiama tik kartu su mūsų vairuotoju, kuris pasirūpins visais jums aktualiais kasimo, stumdymo ir lyginimo darbais Vilniuje.
Mini ekskavatorių nuoma puikiai tinka smulkiems ir vidutinio dydžio kasimo darbams atlikti iki 2,3 metrų gylio. Dažniausiai ekskavatoriai yra užsakomi tranšėjų kasimui, kuomet yra montuojami elektros, vandentiekio, nuotekų, dujotiekio, lietaus nuotekų ir kiti tinklai. Vikšrinio mini ekskavatorio nuoma pasižymi puikiu pravažumu, nes jo vikšrai gali platintis arba siaurintos, todėl jam lengvai pasiekiamos iš šono atrodančios ypač sudėtingos vietos. Dėl savo kompaktiškumo, mažų sąnaudų ekskavatorius tampa ypač našus kasimo agregatas. Atliekant kasimo darbus mechaniniu būdu yra sutaupomi ne tik žmogiškieji ištekliai, tačiau darbai vykdomi kur kas didesne sparta, kasimo ir montavimo darbai padaromi tiksliau. Klientams siūlome tik ypač didelę patirtį turinčius operatorius, jie jums padės ne tik iškasti įvairios paskirties tranšėjas ar duobes, tačiau patars kaip tinkamai atlikti kai kuriuos kasimo ar montavimo darbus, kaip išvengti ateityje galimų bėdų pavojaus.
Dėl šių savybių ši paslauga, mini ekskavatorių nuoma, yra plačiai paplitusi ne tik tarp statybininkų, tačiau ir tarp aplinką tvarkančių įmonių, kurioms reikalingi smulkūs lyginimo ar planiravimo darbai. Pasitelkiant planiravimo kaušą mini ekskavatorius puikiai tinka šlaitavimo darbams atlikti, taip pat gali išlyginti nedidelį sklypą ar žemės plotą.
Siekdami patenkinti visus klientus, nuolat investuojame į savo operatorių kvalifikacijos kėlimą, sudarome sąlygas, kad darbai būtų atliekami kaip įmanoma geriau ir greičiau, taip sutaupomi kliento pinigai. Su kiekvienu klientu dirbame taip, kad šis taptų mūsų nuolatiniu ekskavatoriaus nuomos užsakovu. Mini ekskavatoriaus nuomą siūlome Vilniuje ir sostinės regione, tačiau atskiru sutarimu galime vykti ir į kitus lietuvos regionus. Naudojame CASE ekskavatorius, šie yra skirtingų dydžių, tad klientui visuomet esame pasiruošę pasiūlyti jam geriausiai tinkantį ekskavatorių, kuris turės būtent jam reikalingo dydžio kasimo ir planiravimo kaušą.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *