Buitinė virtuvės technika – jinai išties svarbi kiekvienam žmogui, kuris įsirenginėja namus. Tikriausiai daugelis prie buitinės technikos priskiria tik tokius daiktus kaip orkaitė – viryklė, šaldytuvas, indaplovė, papildoma šaldomoji kamera, tačiau pamiršta ir tokius mažus, bet taipogi kiekvieniems namams svarbius daiktus kaip, pavyzdžiui, maisto džiovyklė, sulčiaspaudė ar blenderis. Pastarieji yra labai naudingi ir reikalingi kiekvienuose namuose, tad kyla klausimas kodėl?

Virtuvės smulkioji buitinė technika

  1. Maisto džiovyklė. Maisto džiovyklė reikalinga kiekvienam žmogui, kuris nori gamtos gėrybes, gaunamas vasarą, naudoti ir šaltuoju metų periodu – žiemą. Maisto džiovyklė greitai, paprastai ir be jokio didelio žmogaus įsikišimo sudžiovina visus maisto produktus: vaisius, daržoves, grybus. Šie sudžiovinti maisto produktai išlaiko visus vitaminus, jų spalva išlieka nepakitusi, o skonis toks pats kaip ir šviežio maisto.
  1. Sulčiaspaudė. Sulčiaspaudė kiekvienam žmogui reikalinga norint greitai išsispausti sultis ir visus reikalingus vitaminus bei fermentus gauti jas geriant. Sulčiaspaudžių yra įvairių rūšių, pagal kiekvieno žmogaus poreikius ir laiko galimybes. Pasirinkę elektrinę sulčiaspaudę neapsiriksite, o reikiamus vitaminus gausite greitai, nedaug į tai investavę.
  1. Blenderis. Blenderis yra patogiausia ir geriausia priemonė, norint sutrinti vaisius, daržoves ar kitus maisto produktus. Blenderiai labai pasitarnauja kiekvienai mamai, kuri nori savo kūdikiui sumaitinti reikalingus vitaminus košelės pavidalu. Taip pat su blenderiu galima sutrinti ir paruošti uogienę žiemai, daržoves sriubai ar obuolių tyrelę savo mažyliui. Blenderiai yra tvirti ir, dažniausiai , lengvi, todėl jais nesunku ir patogu naudotis. Blenderiai gaminami įvairių spalvų ir formų, todėl juos kiekvienas gali priderinti prie savo namų virtuvės interjero.

Blenderio kaina priklauso nuo daugelio aspektų:

  • blenderio dydžio;
  • galingumo;
  • firmos;
  • papildomų priedų;
  • ir kita.

Blenderio kaina nėra didelė, jis kainuoja nuo 20 eurų, perkant Lietuvoje. Žinoma tokia blenderio kaina nors ir nėra didelė, vis dėlto, blenderį, tikriausiai, žmogus gauna be jokių papildomų priedų, tokių kaip užsidedamas plaktuvas, trintuvo dubuo ar dubuo, reikalingas česnakų, svogūnų ir kitų mažų daržovių smulkinimui.

Smulkioji buitinė virtuvės technika yra labai svarbi kiekvieno namuose, todėl jos paieškoms reikia skirti pakankamai laiko ir pastangų.

 

 

1 thought on “Kiek kainuoja geras blenderis?

  1. Man bleneris tikrai nepamainomas kai noriu vaisių ar daržovių kokteilio ar naminio padažo. Svarbiausia turėti galingą blenderį. Beje aš rinkausi su papildomais priedais, man atrodė praktiškiau tokį pasirinkti.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *