Nepaisant to, koks bebūtų jūsų amžius, kokia bebūtų jūsų lytis ar seksualinė patirtis, kiekvienam žmogui gali būti naudinga kartas nuo karto sužinoti ką nors naujo apie lytinį gyvenimą ir seksualinius malonumus. Todėl tam, kad jūsų seksualinis gyvenimas taptų dar malonesnis ir būtų kokybiškesnis, pateiksime ir keletą naudingų patarimų.

Pažinkite savo kūną

Nesitikėkite, kad jūsų antroji pusė mokės skaityti jūsų mintis. Jei pažinsite savo kūną ir žinosite, kas jums kelia didžiausią malonumą, galėsite lengviau apie tai papasakoti ir savo partneriui ar partnerei. Tai jūsų antrajai pusei taip pat reikšmingai pagelbės suteikiant jums patį didžiausią malonumą.

Supraskite, kas jus erzina

Daugybė žmonių nė nesusimąsto apie tai, kad jų seksualinį gyvenimą gali pagerinti įvairių dirgiklių pašalinimas. Tai reiškia, kad vietoje to, jog nuolatos bandytumėte atrasti dalykus, kurie jus „užveda“, galite pabandyti pašalinti dalykus, kurie jus erzina. Pavyzdžiui, jei namuose vyraujanti netvarka jums kelia didelį stresą, išsprendę šį klausimą sekso metu jūs jausitės kur kas labiau atsipalaidavę ir labiau mėgausitės visu procesu, nei tuo atveju, kai jūsų miegamojo lova bus padengta rožių žiedlapiais (sujauktuose namuose). Net ir mažyčiai pokyčiai pašalinant tai, kas jus erzina, gali reikšmingai pagerinti jūsų seksualinį gyvenimą.

Sportuokite

Sporto metu mūsų organizme išsiskiria endorfinai, kurie padeda numalšinti stresą ir pasijusti geriau. Trumpiau tariant, tai yra laimės hormonai. Be to, sportas padeda sutvirtinti kūną ir pagerinti kūno linijas. Tyrimai rodo, kad reguliarus sportas gali padidinti seksualinį potraukį – ypač moterų tarpe.

Išsaugokite stiprų emocinį intymumą

Emocinis ryšys jūsų santykiuose turi labai didelę įtaką ir jūsų seksualiniam gyvenimui. Jei emocinis „klimatas“ yra neigiamas, tai gali neigiamai paveikti jūsų lytinį gyvenimą ir sumažinti pasitikėjimą savimi.

Venkite „tradiciniais“ tapusių pasirinkimų

Atlikti tyrimai rodo, kad žmonės, kurie yra atviresni naujoms patirtims, mėgaujasi geresniu seksualiniu gyvenimu. Todėl neturėtumėte leisti, kad jūsų seksualiniame gyvenime įsivyrautų rutina, kuomet pasitelkiate tik „tradiciniais“ tapusius sprendimus. Taigi, niekuomet nesibaiminkite naujovių ir nepamirškite apie sekso žaislus, kurie gali paįvairinti jūsų seksualinius malonumus, suteikiant jiems dar daugiau naujų spalvų.

Daugiau naudingos informacijos rasite „Crazy Love“.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *