Ar pastaruoju metu vis dažniau pastebite padarančios nemažai įvairių stiliaus klaidų? Kasdienis jūsų įvaizdžio formavimas jums kelia vis daugiau streso ir įtampos? Pravėrusios savo drabužių spintą labai dažnai susiimate už galvos nė nenumanydamos, ką jums vertėtų apsirengti? Tuomet atėjo metas susipažinti su keliais naudingais ir laiko patikrintais patarimais.

Pasirinkite nepriekaištingą akcentą

Kai jūs kasdien imatės savo stiliaus formavimo, turėtumėte nepamiršti, kad jūsų įvaizdyje visuomet turėtų būti vienas nepriekaištingas akcentas, kuris „užbaigtų“ ir „įprasmintų“ visą jūsų stiliaus kūrimo procesą. Tai gali būti tiek ypatingo dizaino auskarai, tiek ir ryškios išskirtinės spalvos rankinė ar labai originalus kaklo papuošalas.

Investuokite į klasikines stiliaus detales

Atminkite vieną paprastą, tačiau labai svarbią taisyklę – klasika niekuomet neišeina iš mados. Tai reiškia, kad nepaisant to, kaip dažnai besikeistų mados tendencijos, pasirinkusios klasikines stiliaus detales jūs niekuomet neprašausite pro šalį. Todėl jei iki šiol jūsų drabužių spintoje reikšmingai stigo klasikinių drabužių, norėdamos lengviau išspręsti jums iškylančius stiliaus formavimo klausimus, turėtumėte nepamiršti investuoti į klasikines stiliaus detales, kurios užtikrins, kad visuomet atrodytumėte stilingai, pasitikėtumėte savimi ir jaustumėtės labai patogiai.

Išmintingai žvelkite į taikomas nuolaidas

Sutikite, kiekviena iš mūsų esame ne vieną kartą įsigijusios daugybę įvairių drabužių vien todėl, kad jiems tuo metu buvo taikomos labai didelės nuolaidos. Ir taip pat neabejotinai didelės akcijų metu įsigytų drabužių dalies mes niekuomet nebuvome net pasimatavusios. Tai reiškia, kad į drabužių parduotuvių taikomas nuolaidas turėtume žvelgti labai išmintingai ir jomis naudotis tik tuomet, jei mums iš tikrųjų reikia tam tikros stiliaus detalės. Tokiu būdu ne tik sutaupysite daugiau lėšų, tačiau taip pat išsaugosite ir tvarkingą savo drabužių spintą.

Nepamirškite pasidairyti gero siuvėjo

Niekas geriau neprisideda prie tobulo įvaizdžio formavimo kaip tik tobulai jūsų figūrai tinkantys drabužiai. Tačiau tenka sutikti, kad tikrai ne visuomet dairantis po drabužių parduotuvių siūlomą asortimentą mes atrandame tai, kas atitinka mūsų kūno linijas. Kita vertus, tai nereiškia, kad mums patikusių drabužių mes negalime įsigyti vien todėl, kad jų išmatavimai vienoje ar kitoje vietoje šiek tiek neatitinka mūsų lūkesčių. Tokiais atvejais puikiai praverčia siuvėjų teikiamos paslaugos. Todėl norint lengviau suformuoti savo puikų įvaizdį, visuomet verta pasidairyti profesionalaus ir patyrusio siuvėjo.

Investuokite į patogų ir kokybišką apatinį trikotažą

Tai yra viena iš tų stiliaus taisyklių, kurios nevalia pamiršti nei vienai iš mūsų. Kokybiškas ir patogus apatinis trikotažas mums suteikia daugiau pasitikėjimo, padeda jaustis komfortiškai ir kartu veiksmingai suformuoja mūsų kūno formas, tokiu būdu padedant lengviau pasirinkti ir atitinkamus drabužius, kurie puikiai priglustų prie mūsų kūno.

Skirkite pakankamai lėšų aksesuarams

Išskirtinai atrodantys bateliai, ypatingo dizaino papuošalai – visa tai gali reikšmingai pakoreguoti jūsų įvaizdį. Turite suprasti, kad net jei jums pavyks tobulai suderinti pasirinktus drabužius, to nepakaks, jog galėtumėte drąsiai teigti suformavusios nepriekaištingą įvaizdį. Jums neabejotinai prireiks ir aksesuarų, kurių pagalba jausitės savimi, pasitikėsite savo jėgomis ir spinduliuosite puikią energiją.

Atsižvelkite į savo kūną, o ne amžių

Kai kuriate savo unikalų įvaizdį, turite suprasti, kad svarbiausiu veiksniu tampa jūsų kūnas, o ne amžius. Tai reiškia, kad drabužius rinktis turėtumėte atsižvelgdamos į savo figūros tipą ir kūno linijas, o ne į skaičių jūsų pase. Tokiu būdu visuomet galėsite suformuoti jūsų individualų skonį atitinkantį stilių, kuriuo būsite visapusiškai patenkintos.

Daugiau apie šiuolaikinę madą: Sidonas.lt

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *