Šiandien platus techninių priemonių asortimentas, taip pat jų naudojimo technologijos leidžia per trumpiausią laiką biuruose įrengti įvairius šnipinėjimo įtaisus.

Kiekvieną dieną, ateidami į savo biurą, negalite būti tikri, kad jūsų sienos yra saugios. kad jūsų niekas nesiklauso ir nevykdo slapto vaizdo stebėjimo. Todėl įmonių vadovai kartais net nesusimąsto, kad biure galėtų rasti telefono pasiklausymą, todėl niekada neturėtumėte būti visiškai tikri, kad kol jūsų nebuvo, kažkas neįdiegė klausymo prietaisų.

Didžiajam verslui, kuris savo veiklą turi vykdyti intensyvioje konkurencinėje kovoje, slapto stebėjimo ir telefoninių pokalbių klausymo problema yra labai aktuali. Tokio dydžio įmonėse greičiausiai yra keli pašaliniai asmenys, kurie bet kokiu būdu nori gauti įslaptintą informaciją apie jūsų verslo detales.Todėl būtina periodiškai tikrinti, ar nėra pasiklausymo įrangos biure, ypatingą dėmesį skiriant toms patalpoms, kuriose vyksta derybos siekiant išspręsti su verslu susijusias problemas.

Pats gyvenimas kartais verčia užsiimti blakių paieška. Jei konkurentai yra puse žingsnio priekyje ir nori pasinaudoti jūsų idėjomis, jie gali pavogti informaciją iš jūsų biuro. Negalite aklai pasitikėti kiekvienu savo darbuotoju. Tikrai vienas iš jų mano, kad jam mokate per mažai arba yra kažkaip įžeidęs. Žmonės dėl banalaus pinigų trūkumo gali įdėti pasiklausymą jūsų biure, o konkurentai  drastiškai gali rinktis prieigą prie svarbios informacijos.

Jei jus susidūrėte su žvalgybos profesionalais, blakių radimas  patiems jums būtų sudėtinga užduotis, nes šiuolaikinės pasiklausimo įrangos yra labai mažos, jas galima paslėpti bet kur. Tokiu atveju reikėtų kreiptis į pasiklausymo įrangos aptikimo specialistus, kurie skirtingiems klausymo prietaisams aptikti naudoja specializuotą įrangą su skirtingais paieškos veikimo rinkiniais. Tokie rinkiniai leidžia maksimaliai padidinti blakių aptikimo tikimybę ir rasti pasiklausymo įrenginius su sudėtingesniais mechanizmais, kurių paprasčiausias detektorius neaptiks.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *