Tinkamas plaukų šepetys gali pakeisti žaidimo taisykles. Nesvarbu, ar darote šukuoseną, ar puoselėjate natūralias bangas, ar renkatės holivudinį šukuoseną, ar iššukuojate užsispyrusius mazgus, tam yra tinkamas plaukų šepetys. Dažnai pasirinkus tinkamą šepetį ir teisingai jį naudojant, jūsų įvaizdis labai pasikeičia.

Ar turėtumėte rinktis apvalų šepetį? Plaukų šepetį? Šepetį su šerno šereliais? Viskas priklauso nuo to, kokio rezultato norite pasiekti. Norėdami padėti išsiaiškinti, kokio tipo šepetys jums reikalingas.

 Terminis šepetys

Terminiai šepečiai pagaminti iš šilumą laidžių medžiagų, kurios gali padėti efektyviau išdžiovinti plaukus. Šis šepetys turi magnio lydinio korpusą, kuris padeda pagreitinti džiūvimo laiką, o tai reiškia, kad karštis mažiau pažeidžia plaukus. Jo nailono šeriai užtikrina puikų sukibimą, todėl lengva sukurti glotnią, apimties suteikiančią šukuoseną. Šis šepetys taip pat puikiai tinka paplūdimio bangoms kurti, kai aplink jį apvyniojamos nedidelės plaukų atkarpos.

Šerių šepetys

Šerno šerių šepečiai geriausiai išryškina natūralią tiesių, banguojančių ar garbanotų plaukų tekstūrą, nes natūralūs šeriai yra švelnūs visų tipų plaukams. Be to, jie puikiai paskirsto aliejus iš galvos odos tolygiai per likusius plaukus. Šunų šerių šepečiai ne tik puikiai iššukuoja ilgus plaukus, bet ir šeriai yra pakankamai išsidėstę, kad šukuojant plaukai nesusipainiotų, – sako Ekspertas.

Plaukus iššukuojantis šepetys

Plaukai būna švelniausi, kai yra drėgni. Kad plaukai nelūžinėtų, rinkitės šepetį su lanksčiais plastikiniais šereliais, kurie išdėstyti pakankamai toli vienas nuo kito, kad net sunkiausiai išnarpliotų net ir pačius sudėtingiausius mazgus. Šis šepetys taip pat turi rutulinius antgalius, kurie padeda masažuoti galvos odą ir stimuliuoja kraujotaką. Galvos odos masažas skatina sveikus ir blizgančius plaukus, o toks šepetys tam puikiai tinka, – sako Ekspertas.

Mišrių šerių šepetys

Mišrių šerių šepetys pagamintas iš natūralių šernų šerių ir sintetinių medžiagų, pavyzdžiui, nailono, mišinio ir yra geriausias iš abiejų pasaulių. Šernų šeriai padeda tolygiai paskirstyti galvos odos riebalus nuo šaknų iki galiukų, o nailono šeriai padeda iššukuoti plaukus. Dėl to šis šepetys yra puikus pasirinkimas vidutinio storio ir storiems plaukams prižiūrėti. Šio tipo šepetys puikiai tinka šukuosenai iššukuoti arba tiesiog išplauti susipainiojusius plaukus, – sako Ekspertas.

 Apvalus šepetys

Naudodami tinkamą apvalų šepetį, galite namuose susikurti salono vertą šukuoseną. Šerių išdėstymas padeda suvaldyti garbanas ir suteikia plaukams tobulą žvilgesį. Nors mažesni apvalūs šepečiai paprastai formuoja griežtesnes garbanas, šis šepetys tinka visų tipų plaukams ir puikiai tinka plaukams tiesinti arba subtilioms bangoms formuoti. Tai labai lengvai naudojamas šepetys, su juo galima sukurti glotnias blizgias paplūdimio bangas arba didelius lygius plaukus, priklausomai nuo plaukų ilgio ir nuo to, kaip dirbate su šepečiu formuodami plaukus, – sako Ekspertas.

Nesvarbu, kokiu etapu esate natūralių plaukų kelionėje, yra pagrindinių dalykų, kurie turi teigiamai paveikti jūsų plaukų stiprumą ir augimą. Tinkamos šukos ir šepetys gali sustabdyti plaukų lūžinėjimą, sumažinti galiukų skilinėjimą ir kontroliuoti plaukų garbanojimąsi. Skirtingos šukos ir šepečiai atlieka skirtingus veiksmus.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *