Šiais laikais dažno asmens spintelėje galime aptikti krūvą įvairiausių maisto papildų bei vaistų. Pastaraisiais metais jų pramonė išaugo taip, kad sveikatos specialistams darosi nebejuokinga, kadangi žmonės vis mažiau kliaujasi ne jų nuomone, o internete rasta informacija, kuri dažniausiai būna nepagrįsta mokslo, klaidinga. O tokios informacijos tikslas dažniausiai yra pardavimų skatinimas, priskiriant tam tikras savybes jiems. Deja, šiais laikais „google“ specialistų daugiau nei reikia. Ir štai prisiskaitę tokios informacijos netik, kad klaidiname save, tačiau laikui bėgant ir kitus.

Maisto papildų vartojimas ir netinkamas pasirinkimas

Maisto papildai dažniausiai vartojami dėl kelių priežasčių, dažniausios iš jų – noro greičiau sulieknėti, priaugti raumeninės masės, sveikatinimui, protiniam aštrumui, energijai, potencijai didinti, psichinei būklei gerinti ir pan. Būtų galima vadinti ir vardinti. Didžiausia problema yra ne pačių maisto papildų vartojime, o tai, kaip tinkamai asmuo juos geba pasirinkti. Ir čia atsiranda didžiausi galimi pavojai sveikatai bei piniginei. Netinkamai išsirinkus maisto papildus yra didžiulė tikimybė, kad netik neįveiksite Jus kamuojančių simptomų, tarkime nepasieksite norimo efekto kūno pokyčiam, psichinei ar fizinei būsenai, tačiau galimas ir atvirkštinis efektas bei tų pačių Jus kamuojančių simptomų paaštrėjimas. Ir tik geriausiu atveju, pinigai išmetami į balą…

Tam, kad tinkamai išsirinktumėte maisto papildus, visada rekomenduojame kreiptis į specialistus, o tuo tarpu savo nuožiūrą palikti nuošalyje. Prieš įsigyjant, visada pasikonsultuokite su fizinės ar internetinės parduotuvės konsultantu. Dažniausiu atveju atsakymai ir rekomendacijos Jus nustebins, o piniginė liks pilnesnė.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *