Įsigijote trimerį ir skubate jį išbandyti? Suprantama! Tačiau tam, kad darbas eitųsi kaip per sviestą, gali praversti kai kurie priedai. Komfortui, apsaugai ar kitoms funkcijoms skirtos papildomos trimerių dalys yra ne mažiau svarbios nei žoliapjovės kokybė ir žinios kaip tinkamai ja naudotis. Tad pagalvokite, galbūt jums taip pat būtų naudingas kuris nors iš mūsų pasiūlymų.

Diržas trimeriui

Į kai kurių trimerių komplektaciją įeina ir diržai. Tačiau jei įsigijote trimerį be diržo, žinokite, kad ilgiau pjaudami žolę tikrai pavargsite laikyti pilną jo svorį. Naudojant trimerį su jam skirtu diržu rankoms ir nugarai svorio teks kur kas mažiau, o ir darbas vyks patogiau bei sklandžiau. Be to, pritvirtinę diržą prie trimerio galėsite lengviau reguliuoti jo kryptį. Diržą trimeriui galima įsigyti fizinėse ir internetinėse parduotuvėse, kuriose parduodamos trimerių dalys ir žoliapjovėms skirti priedai. Šis pirkinys jums atsieis nuo 12 iki 20 eur.

Apsauginis veido skydelis

Jei norite pjaunant žolę trimeriu jaustis komfortiškai, prieš naudodami šią žoliapjovę įsigykite apsauginį veido skydelį. Pjovimo metu žolė patenka ne tik ant kojų ar rankų, bet ir pasiekia veido sritį. Veido skydeliai apsaugo nuo žolės, dulkių, yra skaidrūs, reguliuojamos apimties, todėl užtikrina maksimalų patogumą naudojimo metu. Standartinis apsauginis veido skydelis kainuoja apie 10 aur.

Apsauginės ausinės

Jei esate jautrūs garsui, pagalvokite ar jums nebūtų naudinga žolės pjovimo metu naudoti apsaugines garso nepraleidžiančias ausines. Tokios ausinės priklausomai nuo gamintojo ir specifikacijų kainuoja nuo 6 iki 15 eur.

Patogiam darbui taip pat įtakos turi ir tokios trimerių dalys kaip trimerio galvos apsauga ar tinkamai pasirinkti peiliai. Trimerio galvos apsauga skirta tam, kad pjovimo metu kuo mažiau žolės patektų ant kūno. Na, o tinkamai pasirinkti peiliai ar trimerio pjovimo galva garantuoja tai, kad trimeris lengvai nupjaus net ir didesniu žolės kupstelius. Taip pat prieš naudojantis trimeriu įsitikinkite, kad jis yra tvarkingas, veržlės ne atlaisvėjusios. Po naudojimo nepamirškite išvalyti žolės ir žemės likučius ir trimerį laikykite sausoje vietoje. Tinkamai prižiūrima technika visuomet tarnauja ilgiau. O juk to tikimės net ir iš žoliapjovės. 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *