Vasara – šiltasis metų sezonas, kurio metu kiekvienas nori rengtis kuo gražiau ir atrodyti kuo įspūdingiau. Atviros suknelės ir bateliai – tai, kas griauna visus standartus, todėl tikrai žmonės nori, kad jų kojos atrodytų nepriekaištingai. Tačiau įaugę nagai dažnai būna viena iš priežasčių, dėl kurios jaučiamės blogai ir nepasitikime savimi.

Dėl kokių priežasčių įauga nagai?

Įaugę nagai – rimta problema, gal kai kuriems atrodo, kad nėra ji tokia jau didelė, tačiau tikriausiai taip galvoja tik tie, kurie nėra su šia problema susidūrę. Žmonės, kuriems yra įaugęs nors vienas nagas, jaučiasi blogai, kadangi jiems skauda. Skauda vaikštant, skauda sportuojant, skauda atliekant bet kokią kasdieninę veiklą, todėl šią problemą yra būtina spręsti kuo skubiau.

Įaugusius nagus, kol jie dar labai nėra įsikabinę į odą, įmanoma išsigydyti namuose, paprastu būdu. Reikia pamirkyti koją vandenyje, kad nagai būtų subrinkę ir tada po įaugusiu nagu įkišti vatos gabalėlį. Tą gabalėlį reikia nuolatos keisti ir stebėti, kada nagas pakeis savo augimo poziciją, tada gražiai jį sutvarkyti.

Kodėl skauda įaugusį nagą?

Kodėl skauda įaugusį nagą? Į šį klausimą atsakyti yra labai paprasta, kadangi nors šiek tiek sužeistą odą mums skauda visada. Nagas augdamas skverbiasi į odą, dėl šios priežasties ją pažeidžia ir skaudą pirštą, į kurį įaugo nagas. Kaip ir buvo minėta ankščiau, įaugusį nagą galima išsigydyti pačiam, tačiau tai galima padaryti tik ankstyvoje stadijoje, kol pirštas dar nėra labai pažeistas. Tačiau dažniausiai žmogus, kai skaudą įaugusį nagą, kreipiasi į medikus. Į specialistus reikia kreiptis jeigu matote, kad nagas įaugo ir jo pačiam neįmanoma išsigydyti. Vieta, į kurią įauga nagas, jeigu laiku yra negydoma, gali supūliuoti. Pūliuoja labai retai, tačiau tai yra įmanoma, o šis simptomas tikrai neigiamas, kadangi nei vienas be gydytojų pagalbos, kai pirštas pūliuoja, tikrai neapsieina. Taigi, kodėl skauda įaugusį nagą – šis klausimas neturėtų kilti nei vienam, susidūrusiam tiek su šiuo skausmu, tiek ir su įaugusiu nagu.

Įaugę nagai – rimta problema, todėl ją spręskite vos pastebėję. Geriausias sprendimas – kreipimasis pagalbos į medikus, savos srities profesionalus.

 

 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *