kadastriniai matavimai

Matavimai24.lt: tai  profesionalūs kadastriniai matavimai visoje Lietuvoje. Žemės sklypą tikriausiai pagrįstai galima vadinti stabiliausiu turtu, todėl nenuostabu, kad kiekvienas žemės sklypo savininkas puikiai supranta jos svarbą. Neretai su visomis žemės teikiamomis naudomis, savininkams tenka susidurti ir šio turto teisingo eksploatavimo sunkumais. Kadastriniai matavimai, dar kitaip vadinami geodeziniai matavimai neretai tampa tikras galvos skausmas žėmės savininkui. Vis dėlto kadastriniai matavimai neturėtų būti toks jau baisus terminas, nes tinkamai atlika ši paslauga, kurią atlieka profecionalūs matininkai, gali tikrai pasitarnauti ir išspręsti ne tik teisinius, žemės registravimo ar paskirties keitimo klausimus, bet ir išgelbėti gerus santykius su kaimynais.

Geodeziniai matavimai (dar vadinami kadastriniai matavimai) – tai sritis, kurios geriau nereiktų patikėti bet kam, t.y. nepatyrusiems, arba tik pradėjusiems dirbti matininkams. Kadastriniai matavimai turi būti atlikti nepriekaištingai, todėl tik profesionalus matininkas, turintis ne tik matininko pažymėjimą, bet ir ilgametę patirtį, gali užtikrinti, kad vėliau neiškils bereikalingų problemų.

Topografinė nuotrauka ir jos sudarymas – taip pat ne mažiau svarbi mūsų darbo sritis. Topografinė nuotrauka reikalinga tada, kai savininkas nori statyti pastatus savo sklype, pradėti projektavimo darbus. Natūralu, kad šiuo atveju tai pat nuo matininko darbo greičio ir tiksliai atliktos paslaugos priklausys ir projektavimo darbų pradžia, bei tolimesnių darbų eiga. Pasitikėdami matavimai24.lt matininkais būsite užtikrinti dėl topografinės nuotraukos tikslumo ir greito darbų atlikimo termino.

www.matavimai24.lt – tai ilgametę patirtį turintys matininkai, galintys užtikrinti, kad kadastriniai matavimai ir topografinės nuotraukos bus atlikti nepriekaištingai, greitai ir kokybiškai. Geodezija nėra lengva sritis, todėl suprasdami žemės savininkų nerimą, esame pasiruošę atsakyti į visus rūpimus klausimus, padėti spręsti teisines ir su valstybinėmis institucijomis susijusias užduotis, taip pat užtikrinti, kad kadastriniai matavimai būtų atlikti pagal visus įstatymus ir valstybinių intitucijų nustatytus reikalavimus.

Patikėję kadastrinius matavimus mums, www.matavimai24.lt profesionalams, ne tik sutaupysite laiko, pinigų ir energijos, kuriuos galite skirti šeimai ir pramogos, bet taip pat būsite ramūs, nes jūsų žeme pasirūpinsime tinkamai ir greitai. Tegul terminai kadastriniai matavimai ar geodeziniai matavimai jums nuo šiol asocijuojasi ne su galvos skausmu, o su profecionaliai atliktu matininkų darbu!

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *