Kiekvienai merginai ir moteriai papildomo žavesio prideda dailios ir išraiškingos lūpos. Ne viena dailiosios lyties atstovė iš prigimties turi plonas lūpas, tad putliomis ir gražiomis lūpomis deja negali pasidžiaugti. Taip pat tos, kurios jaunystėje turėjo išraiškingas lūpas, dažnai bėgant metams pastebi, jog lūpos praranda savo putlumą, ima sausėti, aplink jas atsiranda raukšlelių. Lūpų putlinimas hialuronu padeda išspręsti šias problemas ir daugeliui moterų suteikia papildomo pasitikėjimo savimi.

Hialurono rūgštis yra natūraliai randama žmogaus organizme ir turi savybę išlaikyti didelį kiekį vandens. Bėgant laikui hialurono gamyba organizme sutrinka, tad jo ima stigti. Dėl šios priežasties lūpų išvaizda kinta, jos tampa sausesnės, nebe tokios putlios. Lūpų putlinimas hialurono rūgšties injekcijomis padeda atstatyti prarastą hialurono rūgšties kiekį bei turėti puikiai atrodančias lūpas.

Hialurono injekcijos padeda lūpoms suteikti putlumo, padidinti jų apimtį. Taip pat jos atliekamos norint pakoreguoti lūpų formą, ištaisyti asimetriją, formuoti kontūrą. Ši procedūra padeda pakelti nusvirusius lūpų kampučius ir taip suteikti pokytį bendrai veido išvaizdai, kadangi nusileidę lūpų kampučiai sudaro nusiminusio ir nepatenkinto žmogaus įvaizdį. Taip pat hialurono injekcijos puikiai tiks norint panaikinti smulkias raukšleles, esančias aplink lūpas.

Lūpų putlinimas hialuronu yra greita ir visiškai saugi procedūra. Ji trunka 20-30 min. Prieš procedūrą yra aptariamas pageidaujamas rezultatas, Jums suteikiama profesionali konsultacija. Lūpos patepamos nuskausminamuoju kremu, kad procedūros metu nejustumėte nemalonių pojūčių. Kai nuskausminimas pradeda veikti, naudojant ploną adatą, į lūpas suleidžiamas hialurono rūgšties užpildas.

Po procedūros ateinančia parą ant lūpų negalima tepti jokių kremų, balzamų, kosmetinių priemonių. Taip pat rekomenduojama savaitę vengti aktyvių saulės spindulių, soliariumų, pirčių. Keletą dienų vengti aktyvaus sporto ar kitos aktyvios fizinės veiklos. Rezultatai dažniausiai išsilaiko 6-12 mėn. Praėjus šiam laikotarpiui procedūra vėl gali būti kartojama.

Neeikvokite savo laiko svajodama apie gražesnes ir gundančias lūpas, priimkite sprendimą turėti tai, ko norite! Dailios ir išraiškingos lūpos gali puošti Jus, atlikus lūpų putlinimą hialurono rūgšties injekcijomis!

Domina lūpų putlinimas Kaune? Kviečiame apsilankyti: https://www.amberesthetic.lt/lupu-putlinimas

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *