nuomaJei planuojate kaip praleisite savo vasaros atostogas, būtinai sudarykite savo kelionių maršrutus, pažymėdami lankytinas vietas, nes taip galėsite išsiaiškinti preliminarius transporto poreikius. Rekomenduojama, pasinaudoti automobilių nuoma Kaune, nes tuomet galėsite savo keliones pradėti nuo paties Lietuvos centro. Be to, Kaune tikrai gausu žymių, lankytinų vietų ir vaizdingų kraštovaizdžių.

Pavyzdžiui, tikrai verta aplankyti Raudondvario dvaro pilį, kur pamatysite grafų Tiškevičių giminės sukauptas vertingas paveikslų, meno dirbinių, retų knygų, egzotiškų augalų ir gyvūnų iškamšų kolekcijas. O jei mėgstate gamtą, tuomet rekomenduojama pamatyti Dubravos rezervatinę  apyrubę, kurioje atrasite natūralią aukštapelkės augmeniją, retas miško augavietes, kur kai kurių medžių aukštis siekia daugiau nei 33 metus. Taip pat gali sužavėti ir Kadagių slėnio kraštovaizdis. Iš kurio prieigų pamatyti galite Kauno marias, pievas ir miškus. Tai yra Kauno regioninio parko dalis, kur auga net 9 ha kadagių. Mėgstantiems architektūrinius paminklus labai patiks Paštuvos Šv. Juozapo ir Šv. Kūdikėlio Jėzaus Teresės vienuolynas, ten galėsite ne tik pabūti su savimi ir pasimėgauti ramybe, bet ir pasimėgauti nuostabia gamta. O jei norite romantiškai pasivaikščioti, būtinai nuvykite į Dievų ir deivių slėnį, kur yra unikalių pagoniškų ąžuolinių skulptūrų parkas.

Tai tik nedidelė lankytinų vietų dalis, nes Kaunas nuo seno garsėja savo kultūra ir turtingu istoriniu paveldu. Nusprendus nuomotis automobilį, jums nereikės jaudintis dėl jo techninės apžiūros ar privalomo civilinės atsakomybės ir CASCO draudimui.

O poreikiui esant, galite papildomai užsisakyti navigacinę GPS sistemą, vaikišką kėdutę, laikiklius dviračiams ar kitus jums reikalingus priedus.

Prieš tai, kai pasiimsite nuomotą automobilį, būtinai susipažinkite su nuomos sutarties sąlygomis, kokia bus jūsų atsakomybė ir kas priklauso nuomos pasiūlymui. Taip pat nurodomi nuomos terminai ir kaina.

 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *