Norintiems kuo greičiau užsisakyti paminklų gamybos paslaugas patariama vengti skubėjimo, nes būtent jis dažniausiai priveda prie įvairiausių nesusipratimų ar net nuostolių. Paminklus gaminančios įmonės įspėja, kad geriausia būtų viską suderinti kuo detaliau, nes tokiu būdu bus galima išvengti nesusikalbėjimo. Klientai turėtų kuo detaliau pateikti informaciją apie norimus darbus. Tai liečia visus atvejus – ne tik kai užsakomi paminklai. Jeigu jūs ruošiatės užsakyti kapaviečių tvarkymo paslaugas, į kurias būtų įskaičiuojama paminklo gamyba, jo montavimas ir kiti darbai, tuomet viską turėtumėte aprašyti kuo smulkiau. Paslaugų teikėjai pabrėžia, kad jiems, gavus informaciją iki visų smulkmenų, paskui lengviau įvardinti galutinę paslaugų kainą bei darbų atlikimo terminus.

Užsakant paminklus bei kitus darbus, tiesiog konkrečiai įvardinkite ko jums reikia. Kalbant apie visus darbus, labiausiai reikėtų akcentuoti tas paslaugas, kurios įkainojamos individualiai. Logiška, kad standartiniai paminklai iš paslaugų teikėjo katalogo jums kainuos tiek pat, kiek ir visiems kitiems žmonėms. Tačiau, jeigu montavimo atveju teks vykti labai toli, tuomet paslaugų kaina gali didėti. Taip pat galutinė paslaugų kaina kyla ir dėl to, jeigu paminklas nėra užsakomas iš katalogo. Čia ir atsiranda būtinybė kainas nustatyti individualia tvarka. Aiškiau kalbant, užsakant unikalius paminklus, kiekvienas klientas dažniausiai moka skirtingą kainą. Taip yra dėl to, kad kiekvienas klientas kreipiasi su skirtingais reikalavimais ir skirtingu paminklo dizainu. Kiekvieną paminklą pagaminti užtrunka skirtingą laiką, todėl įprasta, kad ir kainos tokiais atvejais nėra vienodos visiems.

Kalbant apie kitų darbų užsakymą, verta žinoti, kad paslaugų teikėjai galutinę kainą įvardins tik po to, kai jūs įvardinsite kokius darbus ir kaip juos atlikti. Aiškiau tariant, jeigu užsakysite kapaviečių tvarkymo darbus, tai tuomet reikės įvardinti kaip tie darbai turėtų būti atlikti. Pavyzdžiui, jums teks nurodyti ar užteks tik valymo darbų ar vis dėlto dar teks kapavietę kaip nors dar ir dekoruoti. Visi tokie papildomi darbai, kurie reikalauja laiko, apmokestinami skirtingomis sumomis. Dėl to paslaugų teikėjai ir akcentuoja, kad paminklai ir visi kiti darbai užsakomi tik pateikiant visą informaciją kuo detaliau.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *