Ne visada pavyksta atrasti tokius daiktus, kurie patikimai tarnautų ilgus metus. Kartais tiesiog kaina sufleruoja, kad prekybos centre esanti skalbimo mašina veiks iki pirmo sugedimo. Kai kuriais atvejais akiniai ar telefonas paprasčiausiai išsprūsta iš rankų, tačiau čia dažniausiai ne gamintojų klaida (ne, nebent sukurtas pernelyg slidus paviršius). Visgi galima jus nudžiuginti – spauda ant drabužių būna ilgaamžė.

Pirmiausia reikėtų išsiaiškinti, kam tokia spauda skirta. Variantų gausybė, tačiau nesunkiai suprantamas noras reklamuotis, reprezentuoti kokią nors įstaigą, jos paslaugas. Jei omenyje turėtume marškinėlius ar džemperius su šmaikščiais užrašais, tikslas tokiu atveju ne reklamuotis. Na, bet saviraiškos kriterijus išlieka. Beje, nepriklausomai nuo to, ar reikalingos kepurės su dviratininkų klubo emblema, ar ieškoma mielos dovanos merginai, visi atsakymai slypi internete. Čia randame ir tstore.lt, kurios asortimente – moteriški bei vyriški marškinėliai ir džemperiai. Žinoma, gali kilti klausimas, kaip internetu išsirinkti savo dydžio rūbus. Viskas priklauso nuo parduotuvės. Pavyzdžiui, minėtoje tstore.lt pateikta informatyvi ir lengvai perprantama dydžių lentelė. Pakanka išmatuoti keletą savo kūno vietų ir galima drąsiai dėti prekes į virtualų krepšelį.

Tačiau kyla ir kitas klausimas, susijęs su jau minėtu ilgaamžiškumu. Natūralu, kad marškinėliai bernvakariui nebus labai intensyviai dėvimi. O štai įmonės atributika – kiek kitoks reikalas. Reklaminė spauda ant drabužių turi būti ilgaamžė, kadangi tokie rūbai naudojami tikrai ne vieną kartą. Ne mažiau svarbi ir reprezentacinė pusė. Jei marškinėliai po vieno skalbimo prarastų savo nepriekaištingą išvaizdą, apie tobulą reklamą būtų galima pamiršti.

Visos mintys suponuoja apie glaudžias sąsajas tarp efektyvios reprezentacijos ir ilgaamžiškumo. Juk kokybiška spauda ant drabužių įmonei leidžia ir sutaupyti. Vietoje to, kad būtų pasikliaujama kuo mažesnėmis kainomis, nusprendžiama kreiptis į profesionalus ir gaunamas aukštas rezultatas.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *