XXI-ajame amžiuje gausu technologinių išradimų. Net žmonės, rodos, ne tokie kaip buvo anksčiau. Jei prieš kelis dešimtmečius nepaprastas smagumas atrodė lėkti užmiesčio keliu pasikinkius kaprizingą motociklą, tai dabar didesnė pramoga – feisbuko „patinka“ rinkimas. Vis dėlto ne vienas asmuo gręžiasi į natūralumą. Būtent dėl to traukia ir Kadagiu slenis. O ypač jis vilioja vestuvininkus.

Turbūt žinote, o jei ne, tai pasidalinsime informacija, kad Kadagiu slenis randamas netoli Kauno, kadaise besipuikavusio sostinės vardu. Oficialiai slėnis vadinamas botaniniu draustiniu. Įkurtas 2004-aisiais metais ir spėjęs sulaukti populiarumo. Čia mėgsta apsilankyti ir pavieniai žmonės, ir švenčių dalyviai. Vestuvės balkone ar daugiabučio kieme skamba kiek kurioziškai, tiesa? O jei įdomu, kodėl būtent Kauno rajone esanti vieta labiausiai tiktų dviejų įsimylėjusių žmonių bendro gyvenimo pradžiai, galima pateikti keletą svarių priežasčių.

Vienas iš reikšmingų aspektų – pati gamta. Jei gyvenama mieste, bent šventės metu greičiausiai bus norima ištrūkti iš keliaaukščių pastatų, didelio mašinų srauto ir skubančių praeivių aplinkos. Na, o Kadagių slėnio atmosfera sužavės kiekvieną, vedamą šio tikslo. Ryšys su gamta sukuria puikias emocijas. Šypsena atsiranda ir jaunųjų, ir svečių veiduose. O viena svarbiausių gyvenimo progų ir turėt sietis su teigiamomis emocijomis ir džiugiais veidais.

Vestuvės – ne koks politikų posėdis. Tai ne nuobodus pasitarimas, kuriame tyko grėsmė nutrinti švarko alkūnes. Tai labai aiškiai sufleruoja, kad šventiniai žaidimai nevyks ankštoje erdvėje. Juk daugiabučio kieme iššautas šampanas gali tapti įlenkimo ant naujo BMW durelių priežastimi. O to tikrai nesinorėtų. Kadagiu slenis šiuo atveju tampa puikiu sprendimu, kadangi svečiai tilps specialiose aikštelėse. Tad linksmai galėsite užsiimti vestuvinėmis pramogomis.

Galiausiai reikėtų paminėti Kadagių slėnyje atsiveriantį kraštovaizdį. Užėjus didysisvestuviukatalogas.lt, šventę organizuojantys asmenys gali įsitikinti vietovės grožiu. Nuotraukos padeda apsispręsti. Na, o tada sprendimas jau aiškus – rengti vestuves būtent čia, Kadagių slėnyje.

Norėtųsi, kad tokios progos kaip vestuvės ilgai išliktų atmintyje. Prisiminimus išsaugoti padeda nuotraukos. Kadagiu slenis ir šiuo požiūriu yra vertas dėmesio. Savo darbą išmanantys fotografai, harmoninga aplinka, du įsimylėję žmonės ir laimės linkintys artimieji – tobulas vestuvių derinys.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *