Vaikų kambaryje svarbu  užtikrinti ne tik pakankamai šviesos žaidimams ar pamokų ruošai, bet ir kabinti spalvingus, įdomius, žaismingus šviestuvus, kurie trauktų akį ir patiktų mažiesiems kambario gyventojams. Šviestuvų modelius reiktų rinkti atsižvelgiant į vaiko amžių, pomėgius, kambario dydį. Jeigu norite savo vaikui sukurti malonią atmosferą- turite žinoti kokį apšvietimą geriausiai naudoti, kad jis būtų pakankamas, bet ne perteklinis.

Pakabinami šviestuvai                         

Pirmiausia reiktų nuspręsti kokie pakabinami šviestuvai turėtų dominuoti kambaryje. Kiek jų bus kambaryje- sprendžiate Jūs, nes viskas priklauso nuo modeliuojamo kambario dizaino. Paprastai, jei pakabinamas šviestuvas yra savaime ryškus akcentas- lėktuvėlis, princesė- užtenka vieno pakabinamo šviestuvo. Vis dėlto, jei planuojate vaiko kambario erdvėje naudoti ne tik vieną šviesos šaltinį- tai neturi labai daug reikšmės. Taip pat labai svarbu nepamiršti vaiko kambaryje pastatyti stalinį šviestuvą. Augant vaikui jis tampa vis labiau reikalingas mokslo sumetimais, tuo pačiu galėsite sukurti šiltą ir jaukią atmosferą, kuri vaikui padeda  greičiau užmigti. Renkantis stalinius šviestuvus atkreipkite dėmesį, kad skleidžiama šviesa būtų ryški, bet neakinanti, kas padės apsaugoti vaiko regėjimą.

Naktinis šviestuvas vaikams

Kad mažylio miegas būtų ramus ir sklandus, tai padės pasiekti naktinis šviestuvas vaikams. Dažniausiai tai būna nedideli iš plastiko ar metalo pagaminti šviestuvai. Reikia atkreipti dėmesį, jog pagrindinė jų paskirtis yra sukurti komfortą vaikui miegant tamsoje, o ne  kokybiškai apšviesti kambarį. Paprastai šie šviestuvai būna  žaismingų formų, tai prisideda ne tik prie vaiko kambario interjero kūrimo, bet neretai tampa vaikų itin mėgstamu akcentu.

LED juostos, sieniniai šviestuvai

Pakabinami šviestuvai, tiek staliniai šviestuvai negali atlikti tam tikrų kambario detalių išryškinimo funkcijos. Kiekvienas vaikas turi savo mėgstamiausią plakatą, nuotrauką ar herojų, kuriuo svajoja tapti. Geriausiu akcentu ryškinimo funkciją gali atlikti LED juostos arba prožektoriai.

Įmontuojami šviestuvai

Šio tipo šviestuvai, dar kitaip žinomi kaip LED panelės, pirmiausia  sužavi savo minimalistine išvaizda. Tokios panelės retai kada pasirenkamos kaip pagrindinis apšvietimas, tačiau tose vietose, kur užtenka blankesnės šviesos tai bus itin ekonomiškas ir praktiškas pasirinkimas.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *