Ruda spalva ir natūralios medžiagos, o drabužių modeliai išsiskiria neįprastais siluetais. Kartais šios tendencijos glumina ir šokiruoja, bet pasak stilistų, verta rizikuoti. Štai kaip šiemet dizaineriai siūlo įsivaizduoti madą ir estetiką.

Vilna su japoniškais hieroglifais

Dizaineriai sako, kad kitais metais vėl sugrįš tartanas. Tai rubai iš languotos vilnos. Languoti rubai buvo itin populiarūs prieš du metus. Todėl dizaineriai šį kartą skatina audinius arba juose išskirtus akcentus puošti japoniškais hieroglifais. Panašūs siūlomi stilingi rubai moterims. Tik jų garderobe vietos turėtų atrasti languoti viršutiniai rūbai, tokie kaip paltai, žieminės striukės. Geriau susilaikyti nuo languotų naktinių.

Aukštas liemuo

Su aukštu liemeniu visuomet buvo siejami elegantiški ir madingi drabuziai moterims is anglijos ir rubai vyrams. Garderobe turėtų dominuoti klasika. Tai reiškia vyrų kelnės paaukštintu liemeniu, o moterų – sijonai. Juk aukštas liemuo asocijuojasi su stilinga apranga moterims.

Vesternas

Kas nemėgo Klinto Ystvudo ir laukinių vakarų? Būtent tai atsispindės kitų metų madoje. Pagrindinė mados tendencija – rubai rudi arba žemės spalvų, zomšiniai su odinėmis detalėmis. Beje, šio stiliaus pavyzdžių galima įsigyti nebrangiai, ieškant stiliaus drabuziai internetu ispardavimas.

Klasikinis žaismingumas

Klasikiniai rubai gali būti žaismingi. Žaismingi tai nereiškia rožiniais žirneliais išpiešti. Žaismingi reiškia, kad net ir pigus drabuziai internetu gali būti klasiški, o klasika – nenuobodai juoda arba pilka. Pamėginkite klasikinę suknelę papuošti neįprastu aksesuaru, o vyrai iki skausmo pabodusį kostiumą paįvairinti rudu, per petį permestu šalikėliu, tamsesniu kaklaraiščiu arba tamsiais lyg pušies spygliai žalios spalvos marškiniais.

Dizaineriai sako, kad šiemet bendros tendencijos vienija ir stipriąją ir silpnąją lytį. Juk brangūs ar pigus rubai internetu moterims, kaip ir vyrams turi nešti žinią, simbolį, atspindėti gyvenimo būdą. Tad vaikiški, vyriški ir moteriski drabuziai internetu šiemet šaukte šaukia apie natūralumą, ekologiją, nesuvaidintas emocijas, sportą ir sveiką gyvenimo būdą. Mada šiemet kviečia atsigręžti į save ir iškėlus galvą pasinaudoti savo teigiamomis savybės veržliam savo tikslų pasiekimui.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *