jaunystė

Procedūra, kuri daugelį metų buvo sėkmingai naudojama sportinėms traumoms gydyti, dabar tampa populiari grožio industrijoje, siekiant išlyginti raukšles ant veido, atkurti odos stangrumą, mažinant randų ryškumą, dėl saulės poveikio atsiradusias pigmentines dėmes ar net pašviesinti patamsėjusius paakius.

Gydymas trombocitais praturtinta plazma populiarėja dėl tų pačių priežasčių, kurias sportininkai pasirinko dėl savo organiškumo ir dėl veiksmingumo. Procedūrai naudojama plazma, paimta iš paties paciento kraujo, į organizmą neleidžiamos jokios cheminės priemonės. Šalutinio poveikio tikimybės praktiškai nėra, nes yra mažai tikėtina, jog organizmas atstums savo kraują.

Kraujo plazma stimuliuoja odos kamienines ląsteles gaminti daugiau kolageno, auginti naujas ląsteles ir tiesiogine prasme atjauninti odą. Naujos ląstelės atsiranda dėl trombocitų turtingos plazmos, šis procesas užtrunka kelias savaites, todėl ir procedūros rezultatai išryškėja ne iškart po procedūros. Botoksas ir kiti užpildai suyra daug greičiau, tačiau PRP procedūros rezultatai gali išlikti net nuo 18 mėnesių iki dviejų metų. Norint išlaikyti maksimalų procedūros efektą, rekomeduojama ją atlikti bent kartą per metus.

 

Kokia PRP procedūros eiga?

 

Procedūros metu iš venos paimamas nedidelis kraujo kiekis, kraujas yra specialiai paruošiamas ir iš jo yra išgaunamas trombocitų koncentratas PRP. Jame trombocitų koncentracija yra apie  5 kartus didesnė, palyginus su įprastu trombocitų kiekiu kraujyje. Atliekamos injekcijos, reikiamose vietose. Procedūros trukmė gali svyruoti nuo 30 iki 50 minučių.

Ar ši procedūra skausminga?

Prieš atliekant injekcijas, veido oda yra padengiama anestetiniu kremu, o procedūrai yra naudojamos itin plonos adatos, todėl procedūra nėra skausminga. Tačiau jei Jūsų veido oda yra labai jautri ir greitai sudirginama minimalus diskomforto pojūtis gali būti juntamas.

Norint sužinoti daugiau informacijos apie procedūrą, kainas, kurios dažniausiai yra nustatomos individualios konsultacijos metu, įvertinus procedūros apimtį ir sudėtingumą Grožio klinika Kaune pasiruošusi Jums padėti ir atsakyti į visus iškilusius klausimus.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *