gelinis lakavimas

 

Kuomet pirmą kartą pasirodė geliniai nagai, grožio industrijos pramonė visiškai pasikeitė. Gelis ant nagų tapo vienu iš geriausių išradimų, pasirodžiusių manikiūro srityje. Pamažu daugelis moterų nuo klasikinio manikiūro perėjo prie gelinių nagų, dėl jų pranašumų. Tikriausiai daugelis iš Jūsų yra susipažinę su procedūra, tačiau tiems, kuriems jos nėra, paaiškinsime, kas yra geliniai nagai.

Gelinis lakavimas yra puikus pasirinkimas ruošiantis atostogoms ar ypatingoms progoms, kai rankos turi atrodyti gražiai ir tvarkingai. Didžiausias pliusas yra tas, jog šis laikosi net iki trijų savaičių!

Kaip atliekama gelinio lakavimo procedūra?

Visų pirma rankos yra nagai yra dezinfekuojami, tuomet atliekamas manikiūras, nago paviršius yra pašiaušiamas švelnia dilde, nago plokštelės nuriebalinamos specialiomis priemonėmis ir padengiamos specialiu lako pagrindu. Tuomet ant pagrindo tepamas specialus gelis, sulyginanatis nago paviršių. Kelias minutes rankos laikomos UV lempos šviesoje, gelis sutvirtėja, tada nagai padengiami spalvotu ilgalaikiu laku ir rankos vėl keletą minučių laikomos UV palaikomi po lempa.

Gelinio lakavimo privalumai:

  • Išsilaiko 3 – 4 savaites (priklausomai nuo rankų priežiūros ir nuo to, kokius kasdienius darbus moteris atlieka, kokį darbą dirba, : jeigu moteris dirba su cheminėmis priemonėmis ir nedėvi apsauginių pirštinių, gelinis lakavimas laikysis trumpiau), kas yra nuostabu, palyginus su tuo, kad įprastas klasikinis lakavimas išsilaiko tik 3 – 4 dienas, ar ne?
  • Nagai yra akimirksiu išdžiovinami, todėl nereikia ilgai laukti ir jaudintis dėl nagų sugadinimo ar apibraižymo.
  • Gelinių nagų lakų spalvų įvairovė: https://www.groziui.lt/uv-lakai leidžia atverti kelią fantazijai ir eksperimentams, išbandyti įvairius dizainus ir piešinius.
  • Net ir praėjus kuriam laikui po manikiūro, Jūsų nagai atrodys taip, jog ką tik išėjote iš grožio salono!

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *