Planuojantiems siųsti siuntas į užsienį, svarbu pasidomėti ar nėra taikomi apribojimai, jūsų siuntos turiniui. Reiktų turėti omenyje, kad jei šalis nepriklauso Europos Sąjungai, tuomet pagal LR muitinės reglamentus, draudžiama įvežti tokius daiktus, kaip alkoholiniai gėrimai, akcizinės prekės, gyvūnai, paukščiai ar žuvy, nikotinas ir jo gaminiai, narkotikai, maistas ir greitai gendančios prekės, vaistai, fejerverkai ir kitos prekės. Tikslų draudžiamų daiktų sąrašą ir taikomus apribojamus galite sužinoti apsilankius LR muitinės internetiniame puslapyje.

Norvegija, taip pat nepriklauso Europos Sąjungai, tad įvairių prekių ir jų kiekių apribojimai yra taikomi, siunčiant siuntas ir į šią šalį. Geriausia planuojant siuntas rinktis kurjerių tarnybą, kurie ne tik garantuotai pristatys siuntą jūsų nurodytu adresu, bet ir paims ją jums patogiu metu iš jūsų namų ar darbovietės.

Siuskpigiau.lt siūlo siuntų pristatymo paslaugą nuo durų iki durų. Jums tereiks tinkami paruošti siuntą, kad joje supakuoti ir stabilizuoti, kad netyčia nesudužtų, nesulūžtų, neišbyrėtų ar neišsilietų. Tad jei bijote, jog pakuotės viduje, daiktai nėra saugūs, tuomet įdėkite storesnio kartono tarpus, panaudokite supakavimui burbulinę plėvelę ar granules, kurios sugers smūgius ir apsaugos jūsų siuntą.

Siuntos kaina yra apskaičiuojama pagal tai, koks siuntos pakuotės dydis ir svoris. Preliminarią kainą galima sužinoti pasinaudojus interaktyvia kainų skaičiuokle. Rekomenduotina, supakuoti savo siuntą į optimalus dydžio dėžę, kad netektų permokėti.

Jei norite, kad jūsų siunčiama siunta greičiau pasiektų adresatą, tuomet reiktų rinktis Express siuntimą. Tokio tipo siunta Norvegiją gali pasiketi per porą darbo dienų. Tačiau, jei norite šiek tiek sutaupyti, galite siųsti įprastai – pasirinkus Economy siuntimo būdą, kuris gali užtrukti iki penkių darbo dienų.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *