kku

Planuojantiems pasiimti paskolą būsto ar automobilio įsigijimui, Kauno kredito unija siūlo tapti unijos nariais. Tuomet turėdami narystę, galėsite pilnai naudotis visomis privilegijomis ir gauti reikalingą finansinę pagalbą.

Dažniausiai siūlomos šios paskolų rūšys: būsto paskolos, vartojimo kreditai ir paskolos su nekilnojamojo turto įkeitimu. Maksimali vartojamosios paskolos vertė yra iki 15 000 eurų, kurios terminas yra iki 5 metų.

Norintiems gauti būsto paskolą, Kauno kredito unija finansuoja iki 85% įsigyjamo turto vertės. Tokios paskolos grąžinimo terminas yra 30 metų. Tačiau galima ją grąžinti ir anksčiau nustatyto termino. Tuo atveju, kai yra įkeičiamas nekilnojamasis turtas, tuomet nereikia mokėti privalomojo pajaus (mokesčių kredito unijai). Būsto paskola suteikiama ir dirbantiems bei gyvenantiems užsienyje žmonėms. Jiems reikės tik įrodyti, jog gauna nuolatines pajams ir yra dirbantys. Tai gali būti darbo sutartis ir banko išrašas, kuriame atsispindi jūsų pajamos.

Jei planuojate imti būsto paskolą, įkeičiant savo turimą turtą. Tuomet įkeisti galite turimą žemės sklypą, kitą būstą, turimas komercines patalpas ar kitas paskirties nekilnojamąjį turtą. Tokio tipo paskola yra išduodama 20 metų laikotarpiui, o metinė palūkanų norma priklauso nuo kliento finansinės situacijos.

Pradedantiems savo verslą ir juridiniams asmenims yra suteikiamos verslo paskolos. Ši paskola gali būti panaudojama reikalingo inventoriaus ar įrangos įsigijimui, investicijoms ar komercinių patalpų įsigijimui. Tokio tipo paskolos terminas yra iki 5 metų. Tačiau reikalui esant galima pasinaudoti refinansavimo paslauga. Tada galima pratęsti paskolos terminą ar peržiūrėti skolinimosi sąlygas, atsižvelgiant į individualią kliento finansinę padėtį ir galimybes. Jei nepanaudojote visos kredito sumos, tuomet mokame tik už panaudotą jos dalį. Toks finansavimas yra patogus tiems, kurie nori užsiimti sezoniniu verslu ar žemės ūkiu.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *