namas

Nuosavo namo statyba prasideda nuo finansinių galimybių įvertinimo, visų pirmą, kiek įmanoma tiksliau apskaičiuoti, kiek ir kas kainuos. Dar nepradėję darbų turite aiškią ir tikslią namo viziją. Gerai pagalvokite, kokio namo jums reikia- ar jis turi būti vieno aukšto, ar dviejų? Ar jame bus garažas, rūsys ar palėpė? Ar namas bus rąstinis, karkasinis, skydinis, o gal mūrinis? Ar tai bus klasikinio dizaino statinys, o gal norėsite realizuoti modernias idėjas? Nuspręskite, kiek kambarių jums reikės ir kokio dydžio jie turėtų  būti. Namą kurkite atsakingai ir pasitarkite su šeimos nariais, draugais, projekto vadovu ar konsultantu-ekspertu.

Pavesinę ar garažą statyti prie namo?

Statantys garažą ar pavesinę turėtų pagalvoti ir apie tai kur statinys stovės, tai yra, ar ribosis su individualaus gyvenamojo namo siena ar stovės šiek tiek atokiau. Garažas besiribojantis su gyvenamuoju namu ir turintis tiesioginį įėjjimą puikus sprendimas tuomet, kai šeimoje auga maži vaikai. Verta atkreipti dėmesį, kad su namu besiribojančio garažo plotas įeina į bendrą namo plotą, o pavesinės plotas neįeina į bendrą namo plotą.Tai taip pat turėtų lemti šeimininkų pasirinkimą.

Stoginės terasoms

Stoginė gali būti atskiras statinys ar kito statinio priestatas. Stoginės terasai sukurtos siekiant sustabdyti akimirką ir pajusti vidinę laisvę bei ramybę. Stogines verta rinktis, nes jos pagamintos iš ilgaamžių aliuminio profilių, nereikalaujančių jokios papildomos priežiūros. Stogo danga iš polikarbonato- yra lengva, skaidri, greitai ir lengvai apdirbama, atspari smūgiams medžiaga. Akrilo stogo danga- chemiškai atspari medžiaga, padengta specialia medžiaga, dėl kurios nesikaupia purvas, lietui lyjant lengvai nusiplauna. Savo išvaizda panaši į stiklą. Ypač rekomenduojama naudoti pajūryje ar pušynuose stovinčioms stoginėms.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *