šiukšliadėžės

Daugelyje parkų atvykusius lankytojus pasitinka atsinaujinę lankytojų informacijos centrai, rodyklės, kurios padeda žmonėms nepasyklysti ir nukreipia tam tikru maršrutu. Lankytojams įrengiamos pavėsinės, suoleliai, pažintiniai takai, statomi apžvalgos bokštai, betoninės šiukšlių dėžės  ir tik nuo mūsų priklauso kokią gamtą  paliksime vaikams- žaliuojančius medžius, švarius ežerus ir upes, ar atvirkščiai, šiukšlių kalnus šalikelėse, miškuose ar prie upių. Apie tai, kad būtume sąmoningi ir nešiukšlintume bei kitais būdais nekenktume gamtai, skelbia daugybė socialinių reklamų, įspėjimų parkuose, miškuose ir kitose poilsio erdvėse.

Betoninės šiukšliadėžės

Betono gaminiai visada yra populiarūs, dėl savo ilgaamžiškumo ir išskirtinio patvarumo. Taip pat ir dėl to, kad vėliau nereikia naudoti jokios papildomos priežiūros. Betonas – tvirta medžiaga, kur visiškai nereaguoja į temperatūros pokyčius. Betonines šiukšliadėžes visada galima įdomiai nudažyti su betonui skirtais fasadiniais dažais, o išskirtinės dizaino  formos leidžia sukurti dar geresnį eksterjero vaizdą.

Kokių formų gaminamos šiukšliadėžės?

Betoninės lauko šiukšliadėžės gaminamos kvadratinės formos ir išskirtinių formų, pagal kliento pateiktus išmatavimus. Iš betono gaminamos lauko vazos dekoratyviniams augalams, pušelėms, gėlėms, parko suoliukai, betoniniai aitvarai, vykdoma nestandartinė betono gamyba pagal duotus kliento užsasakymus.

Kokių privalumų turi betoninės šiukšliadėžės?

Betoninės šiukšliadėžės yra ilgaamžės ir tarnauja gerokai ilgiau nei metalinės ar plastikinės. Betonas yra tvirta, natūrali ir ekologiška medžiaga, tarnaujanti ne vienerius metus, o norint išgauti ryškią spalvą, šiukšlių dėžė yra nudažoma, galimi įvairūs medžio, plastiko papuošimai, kurie gaminį pagyvina. Betoninės šiukšliadėžės populiariausios miestų centruose, šalia autobusų stotelių, parkų, dažnai šalia didesnių kavinių įėjimo. Šiukšliadėžių svoris didelis, vandalams jis bus sunkiai įveikiamas, bandydami puspirti šiukšlinę jie greičiau koją susilaužys, nei ją pajudins iš vietos.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *