Vieni daiktai brangūs, kiti pigūs. Ir tai natūralu. Tačiau kai kurių daiktų deramai neįvertiname. Pavyzdžiui, atrodo, kad lipnios juostos yra pačios paprasčiausios ir pigiausios. Vis dėlto jų būna įvairių rūšių, paskirtis įvairi.

Lipnios juostos paprastai siejamos su kanceliarija. O svarbiausias kriterijus tampa juostelės plotis. Kaina nedidelė, lipnumas įvertintas. Rodos, nėra apie ką diskutuoti. O tokie žodžiai kaip „juostos pasirinkimas“ skamba kone komiškai – užsuki į parduotuvę, pasiimi, sumoki pinigus… Toks nesudėtingas tas pasirinkimas. Bet tema nėra baigta.

Lipnios juostos pasirinkimą būtų galima iliustruoti fraze „nuo pigiausios iki tvirčiausios“. Vienos kainuoja centus. Ir net ne perkeltine, o tiesiogine prasme. Taip, juostelę įsigyjate už centus. Bet yra ir tokių, prie kurių nurodyta keliasdešimt eurų. Tad kyla klausimas, kokie pagrindiniai skirtumai.

Net ir nebrangus klijuoti skirtas produktas nesunkiai išvyniojamas, pasižymi tvirtumu. O vienas iš svarbiausių pliusų ir turėtų būti nesudėtingas naudojimas. Ir pakankamas tvirtumas. O kaipgi tada į kitą kainos kategoriją įtraukiamos lipnios juostos? Tai yra apsauginę funkciją atlikti padedančios priemonės, naudojamos žymėti vertingoms prekėms. Tvirtumo savybės dar geresnės. Lipnumas dar efektyvesnis. Minimas atsparumas trinčiai, tamprumas. Apsauginė juosta yra moderni. Jei ji pažeidžiama, atsiranda tam tikri užrašai, iš kurių galima spręsti, kad kas nors mėgino atidaryti siuntą.

Tie, kurie rūpinasi siuntomis, žino, kad lipnios juostos pirkimas naudingesnis imant didesnį kiekį. Taip proporcingai mažėja kaina. Pavyzdžiui, perkant 10 rulonų vienos pakuotės kaina nukrenta. Skaičiuojantiems tai itin pravartu.

Taigi, lipnios juostos turi daugiau funkcijų, nei atrodo iš pirmo žvilgsnio. Tai ir pigios juostelės, ir itin funkcionalios apsauginės juostos. Viskas dėl patogiausio ir saugiausio prekių gabenimo. Ir pardavėjai, ir pirkėjai patenkinti. Tai ir gamintojams prestižas, nes jų produktas pirkėjus pasiekia nepriekaištingos būklės.

Apibendrinkime: didelis pasirinkimas (nuo paprasčiausių iki moderniausių), pagirtinas funkcionalumas ir galimybė sutaupyti. Daiktų pakavimas perkeliamas į naują lygmenį.

 

 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *