wordpress hostingas

Hostingo paslaugų poreikiai gali būti patys įvairiausi. Vieniems reikia el. parduotuvės, kitiems – spartaus serverio savam projektui, nors dauguma Lietuvos įmonių ir privačių asmenų renkasi paprastą WordPress hostingą. Bet kodėl?

WordPress hostingas tinka lengvam interneto svetainių kūrimui

WordPress hostingas paprastai yra paprastas hostingo planas su gana minimaliais reikalavimais: PHP 7 versija, kelios duomenų bazės – 200-600 MB vietos, 1GB tinklo pralaidumas ir Softaculous arba Installatron automatinis programėlių įdiegimo įrankis. Realiai daugiau nieko nereikia. Tai vienas iš nebrangių hostingo planų, kurį gali sau leisti praktiškai visi. Jis kainuoja 1-2 eurus per mėnesį, nebent dar priklauso daugiau kokių paslaugų.

Paprastai tokio lygio hostingo planas tinka laikyti 1-3 svetaines. Norintiems daugiau, planą reikės pasigerinti pridedant daugiau vietos, duomenų bazių, pralaidumo.

Pats užsakymo procesas yra labai nesudėtingas. Tiesiog reikia užsiregistruoti, tada pasirinkti norimą hostingo planą. Galima imti patį paprasčiausią – jei nepakaks kurių nors resursų, visada planą galima pasikeisti į talpesnį. Per kelias minutes viskas yra paruošiama ir jau iš karto galima naudotis paruoštu WordPress hostingu.

Norint talpinti svetainę, reikia įvesti jos domeną. Jei tokio neturite, dažniausiai hostingo kompanijos leidžia jį nusipirkti per savo puslapį. Jei turite, reikia pridėti domeną per Domenų administravimo skiltį. Kitas svarbus žingsnis – WordPress instaliavimas. Dažniausiai viskas vyksta automatiniu būdu. Susiraskite Installatron arba Softaculous automatinių programėlių įdiegimo įrankį. Jame reikia susirasti programų sąrašą ir pasirinkti iš sąrašo WordPress turinio valdymo sistemą. Tada pasirenkate domeną ir įdiegiate vienu mygtuko paspaudimu. Įdiegimas trunka pora minučių. Po jų jums galima naudotis nauju puslapiu.

Aišku, jei esate patyrę, galite diegti ir rankiniu būdu. Reikia susikurti duomenų bazę, kurios prisijungimo duomenis vėliau teks įvesti į wp-config.php failą. Tada įkelkite į FTP serverį naujausią WordPress instaliacinį failą, kurį atsisiųsite iš WordPress.org puslapio. Reikės ištrinti arba pervadinti index.html failą, kad WordPress turinio valdymo sistema pati parodytų nustatymo puslapį, kur surašysite administratoriaus prisijungimo duomenis. Tai kiek sudėtingesnis būdas, todėl visada rekomenduojama naudotis automatiniu įdiegimo įrankiu. Jis viską padaro tinkamai ir pakankamai greitai.

WordPress hostingas tinka ne tik blogeriams, bet ir įmonių puslapiams

Nesuklysime, jei pasakysime, kad 80 proc. 2018 metais sukurtų įmonių puslapių naudoja WordPress sistemą. Į tai negalima neatsižvelgti. WordPress valdymas yra paprastas ir patogus, o nemokama TVS patinka didžiajai daugumai puslapių kūrėjų.

 

 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *