Iki žiemos skaičiuojame paskutines savaites. Galvoje jau verda mintys apie šventinę ruošą. Tikriausiai liktumėte nesuprastas, jei staiga pareikštumėte, jog jums reikia…vejapjovės. Taip taip, to prietaiso, kurio dėka šiltuoju metų laiku galima džiaugtis patrauklia akiai bei praktiškai naudojama (lauko žaidimai, barbekiu vakarėliai ir panašiai) pievele. Jei aktualus šio pirkinio poreikis, dabar būtų pat metas jo dairytis – turėsite daugiau  laiko tiek kruopštesniam pirkinio pasirinkimui, tiek ir nemažai sutaupysite.

Ne paslaptis, jog vejapjovės vejapjovėms nelygios. Nors pastarųjų paskirtis ir ta pati – vejos formavimas ir aplinkos tvarkymas – skiriasi maitinimo šaltinių tipai. Galima rinktis tarp mechaninių, elektrinių, benzininių ir akumuliatorinių vejapjovių. Nors kainos faktorius labai dažnai yra svarbus, tačiau šiuo atveju į jį orientuotis nereikėtų. Visų pirma būtina gerai įvertinti teritoriją, kurios priežiūrai vejapjovės ir ieškoma. Ar žolės plotas didelis? Paviršius lygus ar, priešingai, išsiskiriantis krūmų gausa, įsiterpiančiais gėlynais, lysvėmis, su šlaitais ir kitomis kliūtimis, apsunkinančiomis žolės pjovimą. Šių kriterijų įvertinimas turėtų būti lemiamas, renkantis reikiamą vejapjovės tipą. Toliau būtina išanalizuoti konkretaus modelio techninę charakteristiką – šiuo atveju taip pat nereikėtų rinktis pigiausio varianto. Jei kokybiškam pasirinkimui turimų žinių nepakanka, pravartu pasikonsultuoti atitinkamos tematikos internetiniuose forumuose ar rūpimus klausimus išsiaiškinti su pardavėju.

Kitas svarbus klausimas – kur ketinate vejapjovę pirkti? Pasirinkimo variantų yra nemažai – internetinės parduotuvės, prekybos centrai bei specializuotos technikos parduotuvės, internetinių skelbimų portalai, turgavietės, kuriose parduodamos naujos bei naudotos vejapjovės. Vieni pardavėjai vilioja kaina, kiti – gundo kokybe. Aišku, idealiausia būtų rasti taip vadinamą „aukso viduriuką“ – kokybišką įrenginį už patrauklią kainą. Dabar, kai sezonas praėjęs, tai yra vejapjovių pirkimo bumo nejuntama, tai suderinti gerokai lengviau. Nauja žinomo gamintojo vejapjovė su garantija, pirkta iš internetinės ar tradicinės specializuotos parduotuvės – bene geriausias pasirinkimas. Įsigijus tokį pirkinį, galima būti tikriems, jog prietaisas netikėtai nenustos veikti arba, vis dėl to atsiradus netikėtam gedimui, bus aišku, kur parduodamos reikiamos detalės.

Pagalvokite, ar jūsų turima vejapjovė bus pajėgi tinkamai atlaikyti ateinantį darbymečio sezoną? O gal šį vasaros sezoną dar tik pirmą kartą teks savarankiškai pradėti rūpintis nuosavu žolė ploteliu? Jei taip, dabar pat metas ieškoti vejapjovės – ne sezono metu galima rasti kokybišką prietaisą už viliojančią kainą.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *