lova

Vaikų kambarys turėtų būti gražus, patogus ir saugus. Stengdamiesi suderinti šiuos dalykus, kreipiame dėmesį į dešimtis aspektų. Panašiai ir tada, kai ieškome dviaukštės lovos vaikams, kuri atitiktų aukščiausius nusistatytus lūkesčius.

Sudėtinga tema?

Apskritai baldai – ir plati, ir daug diskusijų kelianti tema. Čia netrūksta įvairių nuomonių. O kai ateina metas atnaujinti kambarį, galvojimų dar daugiau.

Jeigu ketiname įsigyti naują stalą, gilinamės į matmenis, galvojame, ar spalva derės prie turimų kėdžių. Mąstoma, ar stalas nebus per aukštas (per žemas), ar jis išleidžiamas. O jei išleidžiamas, tai ar šis veiksmas nepareikalaus milžiniškų pastangų…

Jei planuojame užsisakyti biuro kėdę, svarstome, kokia kėdė labiausiai tiktų, ant kokios būtų komfortiška praleisti darbo dieną.

Jeigu mintyse nauja lova, klausimų nei kiek ne mažiau.

Keli argumentai, kodėl dviaukštės lovos vaikams gali būti išties vertos jūsų dėmesio:

  1. Vietos taupymas. Ne visi gyvename dešimties kambarių būste. Pasitaiko atvejų, kai vaikai dalijasi vienu kambariu. O jeigu tas kambarys ne pats erdviausias, tenka ieškoti sprendimų, kaip viską sudėti. Lova šiaip jau užima nekuklų plotą. Tad dviaukštė tampa neblogu sprendimu siekiant, kad ir vaikai turėtų kur miegoti, ir patalpa nebūtų užgriozdinta.
  2. Dizainas. Dviaukštės lovos – stilingos. Šiais laikais gamintojai siūlo ištisą galybę variacijų. Jeigu randate modelį, kuris „visai nieko, bet spalva nepatinka“, tai žinokite, jog greičiausiai bus galima išsirinkti iš kelių spalvų.
  3. Paprasčiau priderinti prie interjero. Jei pirktumėte dvi atskiras lovas ir jos būtų skirtingos, visai tikėtina, kad kambarys įgautų šiek tiek estetinio chaoso. O kai lova viena, tai ir interjero harmonija nesvetima.
  4. Stalčiai. Arba kitaip – patalynės dėžės. Ne viena dviaukštė lova turi tokį atributą, tad pavyksta užtikrinti tvarką kambaryje. Patalynė nesimėto bet kur.

 

Pastarosios eilutės nėra bandymas įtikinti, kad dviaukštė lova – vienintelis geras pasirinkimas. Ir tikrai nenuteikiame prieš įprastus miego guolius. Vis dėlto nereikia būti genijumi, kad suprastum, jog privalumų esama. Ir tie privalumai – gana svarūs.

O užsisakyti tokį aktualų daiktą įmanoma internetu, tereikia atsakingai apsižiūrėti, ar parduotuvė, iš kurios ruošiamasi pirkti, nekelia įtarimo. Nes svarbu, kad apsipirkimas būtų patikimas. O šitoks virtualus užsakymas ypač tikslingas, jeigu naujo daikto nereikia „čia ir dabar“. Taip konstruktyviai apsižvalgoma ir išsirenkama. O vėliau atžalos patogiai išsimiega, kas itin reikalinga augančiam organizmui.

 

 

 

 

 

 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *